×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
14. aprīlis, 2016
Drukāt

Militārā parāde notiks Krāslavā (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Šogad 4. maijā – Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 26. gadadienā – Nacionālo bruņoto spēku (NBS) diena noritēs Krāslavā. Svētkus plkst. 9.30 ievadīs dievkalpojums Krāslavas Sv. Ludviga Romas katoļu baznīcā.

Militāro vienību un tehnikas parāde Rīgas ielā sāksies plkst. 11, bet plkst. 12.15 Grāfu Plāteru ielā un pilsētas stadionā sāksies militārā ekipējuma, bruņojuma un tehnikas izstāde, kā arī NBS, Valsts robežsardzes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Valsts policijas paraugdemonstrējumi. Bruņoto spēku dienu Krāslavā organizē Nacionālie bruņotie spēki un Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Iekšlietu ministriju un Krāslavas pašvaldību. Lai iepazīstinātu ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem arī tos iedzīvotājus, kuriem nav iespēju apmeklēt tradicionālās valsts svētku parādes Rīgā, pirms vairākiem gadiem aizsardzības nozare aizsāka jaunu tradīciju – 4. maijā kādā no Latvijas novadiem organizēt NBS dienu. Pirmā šāda diena notika 2012. gadā Rēzeknē, bet gadu vēlāk – Kuldīgā. 2014. gadā bruņotie spēki Brīvības svētkus svinēja Valmierā. Savukārt pērn svētki norisinājās Jelgavā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. vai tad atsauci uz informācijas avotu nav jānorāda? uz LA, šķiet, likums par presei neattiecas! zaglīgs medijs sanāk… ;(

Draugiem Facebook Twitter Google+