Mobilā versija
+3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
15. decembris, 2014
Drukāt

Ministri kopā ar Daugavpils bērniem darina rotājumus valdības eglei

Foto: Valsts kancelejaFoto: Valsts kanceleja

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) pirmdien kopā ar Daugavpils “Saules skolas” audzēkņiem un ministriem radīja latviskās zīmēs veidotus koka rotājumus un ar tiem izrotāja valdības nama Ziemassvētku egli, informē Valsts kancelejas pārstāve Sabīne Puķe.

“Egles rotājumam izvēlētie trijstūri ar rakstu zīmēm ļauj mums sūtīt savu novēlējumu nākamajam gadam un izjust laika ritējumu,” stāstīja “Saules skolas” pedagogi un audzēkņi.

Ministru prezidente pateicās “Saules skolas” audzēkņiem par radošajiem un latviskajiem rotājumiem, kā arī aicināja sagaidīt gaišus un mierīgus Ziemas saulgriežus katrās Latvijas mājās.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+