×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
28. aprīlis, 2015
Drukāt

Morisejs nopeļ ziedojumu vākšanu mūzikas albumiem

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Britu rokgrupas “The Smiths” bijušais līderis Morisejs nopēlis jaunos mūziķus, kuri cenšas piesaistīt finansējumu albumu izdošanai ar ziedojumu vietņu palīdzību.

Kaut arī Morisejs pēc strīda aizgājis no ierakstu kompānijas, viņš solījis nekad neprasīt fanu ziedojumus jauna albuma ierakstīšanai tādās vietnēs kā “Kickstarter.com”.

“Tas ir izmisuma solis un apvainojums klausītājiem,” uzskata 55 gadus vecais mūziķis. “Mēs jau esam devuši ievērojamu naudas summu. Ko vēl sagribēsi?”

Morisejs ieteicis jaunajiem mūziķiem pelnīt naudu ar biežu koncertēšanu.

Kā jau ziņots, Morisejs pagājušā gada augustā aizgāja no ierakstu kompānijām “Capitol” un “Harvest”, kuras atteicās finansēt videoklipus dziesmām no rokmūziķa jaunākā albuma. Tas notika tikai dažus mēnešus pēc Moriseja jaunākā soloalbuma “World Peace Is None Of Your Business” iznākšanas.

“Esmu parādā naudu trim avotiem, kas savus lieliski nostrādātos dziesmas “World Peace Is None Of Your Business” videoklipus publicējuši vietnē “YouTube”. Šie video pilnībā atspoguļo dziesmas domu, un es priecājos, ka tie pastāv,” sacīja Morisejs.

“Jā, to vajadzēja izdarīt ierakstu kompānijai. Bet, lūdzu, saprotiet, ka roka un popmūzikas industrija uztur sabiedrībā mītus, tāpat kā politikas pasaule. Paldies Dievam, ka ir sociālie tīkli!” viņš norādīja.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+