Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
8. jūlijs, 2014
Drukāt

Tuvojas konkursa “Latvijas gada motocikls 2014” noslēgums


Foto - Arnis BlodonsFoto - Arnis Blodons

Latvijā pirmo reizi notiekošais konkurss “Latvijas gada motocikls 2014” veiksmīgi finišējis, un pazīstamais juveliermākslinieks Oļegs Auzers izkalis balvu sudrabā, gluži kā īstens motobraucējs, ļaujoties brīvai vaļai, bez jelkāda spiediena no malas.

Pēc neoficiālas informācijas, balsojot 20 žūrijas locekļiem, no 23 izvirzītajiem motocikliem četri – turklāt ļoti dažādi – galvenā uzvarētāja godam pretim traucās gandrīz vienlīdz ātri, no kuriem labi nospurtoja un uzvarēja… stop! Te tiešām liekam daudzpunktu, jo uzvarētājs tiks paziņots parīt, 10. jūlijā, Rīgā tirdzniecības centrā “Mols” pulksten 12.00. Svinīgajā aktā aicināts būt klāt jebkurš. Vēl daži mocīši varēs neskumt, jo tiks paziņoti uzvarētāji arī tādās nominācijās kā “Labākais tūrisma motocikls”, “Labākais piedzīvojumu motocikls”, “Labākais paaugstināta komforta motocikls”, “Labākais sporta motocikls”, “Labākais ielas motocikls”.

Atgādināšu, ka žūrija no maija līdz jūlijam testēja 2014. gada izlaiduma motociklus “Yamaha”, “Harley Davidson”, “Can-Am”, “BMW”, “KTM”, “MV Augusta”, “Suzuki”, “Husqvarna”, “Honda”, tos vērtējot pēc vadāmības, dinamikas, tehniskās novitātes, dizaina, piemērotības Latvijas apstākļiem un subjektīvā “gribu/negribu”. Konkursantu sarakstā iekļāva tikai tos motociklus, kurus žūrija varēja testēt izmēģinājuma braucienos.

Konkursa “Latvijas gada motocikls” iniciators, moto žurnālists Arnis Blodons:

“Tikai jāatceras, ka motocikls nav nosverams ne kilogramos, ne izmērāms lietderības koeficientos. Izvēle ir un būs sapņu piepildījumu rezultāts. Galvenais, ko iegūst sabiedrība: informāciju par motocikliem un braucēju sajūtām. Žūrija strādāja godprātīgi, un par uzvarētāju nebrīnos, kaut gan nebrīnītos arī tad, ja būtu uzvarējis kāds cits no trijnieka, kas palika tūlīt aiz tā.”

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+