×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
21. jūlijs, 2014
Drukāt

Motobraucēji protestēs pret “Jauno vilni” (11)

Ilustrācijas autors: "Dieva suņi"Ilustrācijas autors: "Dieva suņi"

Nevalstiskā organizācija “Dieva suņi” izplatījusi aicinājumu motobraucējiem otrdien, 22. jūlijā, piedalīties zibakcijā, lai protestētu pret Krievijas agresīvās politikas atbalstītāju izklaidi Latvijā konkursā “Jaunais vilnis”. Savukārt Latvijas Motoklubu asociācija (MCA) no šīs akcijas kategoriski norobežojas.

Motobraucēji otrdien plkst.17 pulcēsies degvielas uzpildes stacijā “Viada” Kārļa Ulmaņa gatvē, no kurienes motociklisti kolonnā dosies uz Dzintaru koncertzāli, kad tur sāksies konkursa “Jaunais vilnis” atklāšanas pasākums.

“Šajā konkursā cita starpā pulcēsies dažādas Krievijā pazīstamas personas, no kurām daudzas šogad paudušas atbalstu un attaisnojumu Krimas aneksijai un kara kurināšanai Ukrainas austrumos,” teikts organizācijas paziņojumā.

Tikmēr MCA medijiem paziņojusi, ka no šīs akcijas kategoriski norobežojas, tā neatbalsta piedalīšanos zibakcijās un neuzņemas atbildību par atsevišķu personu aicinājumiem, ziņo LETA.

Starptautiskais populārās mūzikas jauno izpildītāju konkurss “Jaunais vilnis” šogad Jūrmalā notiks laikā no 22.jūlija līdz 27.jūlijam.

Tikmēr Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ir pieņēmis lēmumu uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut trīs Krievijas skatuves māksliniekus, kuri ierasti piedalās “Jaunajā vilnī” – Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu, kas plašākai sabiedrībai pazīstama kā dziedātāja Valērija.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Vai visi ukrainas patrioti Latvija runa pa latviski?

 2. Latvijas Motoklubu asociācijas paziņojums: Atbildēt

  Latvijas Motoklubu asociācijas paziņojums:
  Rīga, 21.jūlijs
  Reaģējot uz motoapvienības „Dieva suņi” plašsaziņas līdzekļos izplatīto aicinājumu par zibakciju, Latvijas Motoklubu asociācija(MCA) paziņo, ka no tās kategoriski norobežojas.
  MCA ir brīvprātīga motoklubu savienība, kuras dalībnieks ir jebkuras tautības, ticības un pārliecības pārstāvis. Latvijas vārds asociācijas nosaukumā norāda, ka tā ir vienīgi un tikai Latvijas motoklubu kopība, kura radīta ar mērķi popularizēt motokultūru….

 3. PAREIZI DOMĀTS PASĀKUMS! TĀS ŅIRGAS NO ŠĀ PASĀKUMA IZSKAN 100% KATRU GADU!!! NEKAD VIŅI NAV IZTIKUŠI BEZ APŅIRGŠANAS UN TO UZSKATA PAR LIELU GODU!!! VIŅUS JAU SEN VAJADZĒJA IELIKT RĀMJOS UN PIEPRASĪT VIENĪGI DZIEDĀT DZIESMAS, KURĀS NAV ŅIRGU!!! NAV SAPROTAMA VĒLME VISU JAUKT AR POLITIKU UN PIEKOPT PĀRĀKUMA TAKTIKU, MELOT, APSMIET, LAI GAN PAŠI IR VISU ŠO ŅIRGU VĒRTI!?? PRETĪGI!!! TĀDĒĻ VAIRS NEKLAUSOS “JAUNO VILNI”, MAN TAS NEVAJAG, JO ES GRIBU BAUDĪT MĀKSLU NEVIS KLAUSĪTIES ZEMISKU ĻAUTIŅU NEĶĪTRAJĀS MUTĒS…REDZĒSIM, VAI Gazmanovs, Kobzons un Perfilova būs GODU PROTOŠI MĀKSLINIEKI jeb NIECĪBAS… To parādīs viņu IERAŠANĀS vai NEIERAŠANĀS “Jaunajā Vilnī”, JA VIŅI ŠEIT NAV VĒLAMI… Pie vainas ir VIENĪGi viņi paši ar savu LIEO MUTI un neprasmi MĒLI TURĒT AIZ ZOBIEM savā NAIDĀ, kaut arĪ ir no lielvalsts… CIK viņos būs CIEŅAS PRET SEVI un valsti, KURĀ NORIS ŠIS KONCERTS, to rādīs nākotne tuvākajās dienās…

 4. Dieva kuces atbrauks lai pasmilkstėtu pie dzintaru koncertzāles,smieklīgi.Jaunais Vilnis ir Jūrmalai vajadzīgs!!!!

  • Jūrmalai vajadzīga mūzika, bet ņirgšana par Latviju vai Ukrainu un politiskas izrunas tur nav vajadzīgi. Smieklīgi tas noteikti nav, jo lielāka priekšā nav jāizplājas, savu viedokli izteikt drīkst un vajag. Pret Vilni arī nav iebilsts, pret atsevišķu ietekmīgu cilvēku veidotu nostāju gan.

  • Zin ko, man domaat, tos triis aakstus sheit nevajag, lai nechakaree koncertu!

 5. Harley Davidson Protest Action Atbildēt

  Jo skalak jo labak! Lai skan tadi dardi ka visa zeme tric!

 6. Žēl, ka nav močis!!! Es tur būtu noteikti! Lai večiem veicas! Nost ar krievijas putinismu un impērijas alkām. Jo vairāk būtu tādomājošu cilvēku, jo dzīve kļutu skaistāka!!! Lai dzīvo Ukraina un tās patrioti!

 7. Fūres arī protestē pie robežas.

Draugiem Facebook Twitter Google+