Mobilā versija
+3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
13. janvāris, 2014
Drukāt

Mudina pievērsties valststiesībām

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Universitātes ēka.

Piešķirt balvas talantīgiem jurisprudences studentiem, kuri maģistra darbus raksta par valststiesību problēmām, un pārizdot profesora Kārļa Dišlera grāmatas – tās ir dažas no iecerēm, ko prezentēja Profesora Kārļa Dišlera fonds konferencē Latvijas Universitātē.

Juristi joprojām izmanto pirmskara Latvijas autoritatīvā valststiesībnieka un tiesībfilozofa K. Dišlera darbus, jo viņš ir rakstījis par normām, kas ir spēkā vēl šodien. Tā, piemēram, no 237 Satversmes tiesas spriedumiem 26 ir atsauces uz 
K. Dišleru.

“Fonds dibināts uz mūžīgiem laikiem, proti, kamēr pastāv Latvijas valsts,” tā pērn, profesora 135. jubilejas gadā, izveidojot viņa piemiņas fondu, statūtos ierakstīja dibinātāji, kuru vidū ir tādi godājami juristi kā Eglis Levits, Arvīds Dravnieks, Sanita Osipova, Lauris Liepa, Inese Druviete, Jānis Pleps un citi.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+