Mobilā versija
+1.0°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
13. janvāris, 2014
Drukāt

Mudina pievērsties valststiesībām

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Universitātes ēka.

Piešķirt balvas talantīgiem jurisprudences studentiem, kuri maģistra darbus raksta par valststiesību problēmām, un pārizdot profesora Kārļa Dišlera grāmatas – tās ir dažas no iecerēm, ko prezentēja Profesora Kārļa Dišlera fonds konferencē Latvijas Universitātē.

Juristi joprojām izmanto pirmskara Latvijas autoritatīvā valststiesībnieka un tiesībfilozofa K. Dišlera darbus, jo viņš ir rakstījis par normām, kas ir spēkā vēl šodien. Tā, piemēram, no 237 Satversmes tiesas spriedumiem 26 ir atsauces uz 
K. Dišleru.

“Fonds dibināts uz mūžīgiem laikiem, proti, kamēr pastāv Latvijas valsts,” tā pērn, profesora 135. jubilejas gadā, izveidojot viņa piemiņas fondu, statūtos ierakstīja dibinātāji, kuru vidū ir tādi godājami juristi kā Eglis Levits, Arvīds Dravnieks, Sanita Osipova, Lauris Liepa, Inese Druviete, Jānis Pleps un citi.

Pievienot komentāru

Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (4)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+