Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
28. februāris, 2014
Drukāt

Muitniekiem varens ķēriens: pusmiljons Lielbritānijas tirgum paredzētu nelegālo smēķu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas kāda uzņēmuma teritorijas pārbaudē Rīgā, Krustpils ielā, februāra vidū atklāja gandrīz pusmiljonu nezināmas izcelsmes cigaretes “Фэст” ar un bez Baltkrievijas akcīzes markām, portālu “LA.lv” informēja VID.

Pārbaudot riska informāciju, VID kāda Latvijas uzņēmuma teritorijas pārbaudē vienā no noliktavām kartona kastēs bez uzrakstiem konstatēja nezināmas piederības un izcelsmes tabakas izstrādājumus – 40 200 cigaretes “Фэст” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām un 435 200 cigaretes “Фэст” bez akcīzes markām. Kopumā atrastas 475 400 cigaretes.

Pamatojoties uz sagatavotajiem kravas pārvadājumu dokumentiem, šos tabakas izstrādājumus bija paredzēts nosūt uz Lielbritāniju.

Uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu tabakas izstrādājumu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju lielā apmērā. Nelegālās cigaretes nodotas glabāšanai Iekšlietu ministrijas Nodrošinājuma valsts aģentūrai, bet kriminālprocesa materiāli pēc institucionālās piekritības turpmākai pirmstiesas izmeklēšanai nosūtīti Valsts policijai.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+