×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. februāris, 2014
Drukāt

Muitniekiem varens ķēriens: pusmiljons Lielbritānijas tirgum paredzētu nelegālo smēķu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas kāda uzņēmuma teritorijas pārbaudē Rīgā, Krustpils ielā, februāra vidū atklāja gandrīz pusmiljonu nezināmas izcelsmes cigaretes “Фэст” ar un bez Baltkrievijas akcīzes markām, portālu “LA.lv” informēja VID.

Pārbaudot riska informāciju, VID kāda Latvijas uzņēmuma teritorijas pārbaudē vienā no noliktavām kartona kastēs bez uzrakstiem konstatēja nezināmas piederības un izcelsmes tabakas izstrādājumus – 40 200 cigaretes “Фэст” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām un 435 200 cigaretes “Фэст” bez akcīzes markām. Kopumā atrastas 475 400 cigaretes.

Pamatojoties uz sagatavotajiem kravas pārvadājumu dokumentiem, šos tabakas izstrādājumus bija paredzēts nosūt uz Lielbritāniju.

Uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu tabakas izstrādājumu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju lielā apmērā. Nelegālās cigaretes nodotas glabāšanai Iekšlietu ministrijas Nodrošinājuma valsts aģentūrai, bet kriminālprocesa materiāli pēc institucionālās piekritības turpmākai pirmstiesas izmeklēšanai nosūtīti Valsts policijai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+