×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
22. augusts, 2013
Drukāt

Multimediju festivāls “Žavoronaks – 2013” Rēzeknē

Foto - stock.xchngFoto - stock.xchng

30. un 31. augustā, Rēzeknē notiks piektais multimediju festivāls “Žavoronaks – 2013”, piedāvājot baudīt vizuālo, literāro, muzikālo un dejas mākslu.

Piektdien, 30.augustā, pulksen 16 Latgales Kultūrvēstures muzejā tiks atklāta izstāde “Cylvāks”. Izstādē varēs aplūkot vietējo mākslinieku gleznas, grafikas, fotogrāfijas un tēlniecības darbus, kuru mērķis ir apzināt un izvērtēt cilvēka iekšējās un ārējās pasaules mijiedarbību. Eksponēti tiks arī šajā dienā tapušie plenēra mākslas darbi.
Pulksten 20 sekos akustiskās mūzikas koncerts, kurā uzstāsies bardi Mikus Straume (Rīga), Ilmārs (Rēzekne), Fred (Daugavpils), grupa “Bassa Nova trio” (Rēzekne) un “Šiški i tabačok” (Rēzekne). Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja arī pašiem izmēģināt savas mākslinieciskās prasmes nelielā performancē.
Festivāla pirmā diena noslēgsies salonā “Lāde”, kur biedrības “Artistence” mākslinieki piedāvās pankūkas ar tēju, radošās darbnīcas un citas aktivitātes.
Sestdien, 31.augustā, no pulksten16 līdz 20 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” notiks muzikāli literārs šovs, kuru atklās rakstniece Ieva Melgalve no Rīgas ar nupat iznākušā romāna “Mirušie nepiedod” priekšlasījumiem.
Turpinājumā festivāla dalībniekiem un apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt rokoperu “Krauklis” pēc Edgara Alana Po poēmas motīviem, kuru uz Rēzekni atved muzikālā apvienība “Pūce” (Rīga). Vakara gaitā varēs dzirdēt arī liriskus motīvus “Pūces” izpildījumā, redzēt rietumu un austrumu kultūru simbiozi dejā apvienības “Fusion Kin” (Rīga) izpildījumā. Noslēgsies festivāls ar Rīga postfolkloras grupas “Miglas Asni” uzstāšanos un neformālo vakara daļu salonā “Lāde”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+