×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
27. novembris, 2016
Drukāt

Mūrniece: Nav plānots atteikties no “deputātu kvotām” (12)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Ināra Mūrniece

Tuvākajā nākotnē nav plānots atteikties no “deputātu kvotām”, pieņemot valsts budžetu. To šodien TV3 raidījumā “Nekā personīga” atzina Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK).
Viņa uzskata, ka deputātiem ir tiesības iesniegt priekšlikumus par jebkuru likumprojektu, tostarp arī par valsts budžetu.

Jautāta, kādēļ “deputātu kvotām” atvēlēti 20 miljoni eiro, Mūrniece norādīja, ka visi priekšlikumi un summa saskaņota ar valdību un Finanšu ministriju.
Politiķe uzsvēra, ka nesaskata neko sliktu, ja deputāti šādi atbalsta nacionālo vērtību stiprināšanu, demogrāfiju un citus svarīgus jautājumus
Viņas skatījumā būtu jāvirzās uz to, ka šādi priekšlikumi tiek vairāk virzīti caur atbildīgajām Saeimas komisijām.
Kā ziņots, Saeima pēc aptuveni 20 stundas ilgas sēdes pieņēma nākamā gada valsts budžetu, kurā plānotie ieņēmumi ir lielāki nekā 8 miljardi eiro, savukārt izdevumi – ap 8,4 miljardiem eiro, līdz ar to plānots budžeta deficīts.
Vērtējot budžeta likumu, Saeimā atbalstīti deputātu priekšlikumi par aptuveni 20 miljoniem eiro. Deputāti lēma atvēlēt finansējumu dažādiem sporta infrastruktūras objektiem, reliģiskām organizācijām, kā arī dažādiem pašvaldību projektiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. vīlies vēlētājs Atbildēt

  Eh nacionāļi, nacionāļi tik patriotiskas runas, raksti, Dzintara patriotisma pilnā grāmata, Mūrnieces vēlme ” būt tuvāk tautai”. Vara pārbauda cilvēku, parāda kas patiesība esi. Skumji, nonākot pie varas ne ar ko neatšķiraties no vienotības, zzs un pārejiem sava pašlabuma meklētājiem.

 2. Komentāru faktiski pat negribas rakstīt,bet tomēr !Esmu drausmīgi vīlusies gan NA,gan I.Mūrniecē.Nu jau šī partija ir aprīvējusies gar vecien blēžiem un ne ar ko vairāk neatšķiras no viņiem.
  Jājautā kas tā ir par nacion’
  alo partiju,ja neceļ ne ausis par to,ka prezidents pārkāpj Satversmi un aicina pēc 25 gadiem ATKAL pāriet uz okupantu valodu? Vai tas nevienu neuztrauc,ka rāpjamies ar joni atpakaļ LPSRsā?Noskataties arhīvā PBK šodienas interviju ar narcisu iz SC Ušaku un to kā viņš nogāna Saeimu,valdību un superslavē sevi un RD.Nu jau RD ir kā Krima Ukrainā .Pilnīgs ārprāts !!
  Bet šodien viņam nez kapēc nebija zilā ancuka un sarkanās šlipses kas veido Krievijas karogu.Tas ir visīstākais Latvijas bende.

 3. Un tāpēc nebrīnisimies,kad uzņēmēji ir nikni,un daudzi solās nodokļus vispār nemaksāt.Žēl,ka mūsu valdība nepadomā ,ka cilvēku pacietība nav bezizmēra,jo tauta jau novesta pie tā,ka tai nebūs vairs spēka visu to panest- tas kādreiz var slikti beigties.

 4. Lielāku cinismu es no šīs kundzes nebiju dzirdējusi.Tā kā visi vienādi tur saeimā,neviens nav labāks,ne sliktāks.Tik daudz naudas vajag daudz svarīgākām lietām=bet te deputātiem kvotas.Ar šo esošā valdība parādīja savu attieksmi pret tautu,parādīja, cik nesaimnieciski rīkojās ar nodokļu maksātāju naudu,vienkārši bezatbildīgi.Nav mums Latvijā politikā kārtīga līdera.nav!

 5. Te nu ir Mūrnieces patiesā seja. TV raidījumā stostījās un sarunu uz žurnālistu jautājumiem vērsa uz citu pusi.Tikai nepārtrauktā muldēšana par nacionālo identitāti. Tās aizsegā tiek nodarīti dažādi izdevīgi darbiņi.

 6. Es tik visu laiku pie sevis domaaju. Cik Ilgi tauta turees?!

 7. Deputātu kvotas ir likumīgi iedibināts paņēmiens izlaupīt valsts kasi. Visu ‘šo naudu jau sen bija jāieskait partijas aģitācijas kontā un jāatņem valsts finasējums.

 8. Mūrnieces k-dze, bet kā ir ar Maksātnespējas administrācijas kvotām, vai tās arī joprojām pastāv, par kādu summu?
  Deputātu kvotas un ziedojumi partijām no biznesa haizivīm izskatās k’\apolitiska korupcija. Var gadīties izņēmumi. Vai tad kād uzņēmējs tāp;at vien maksās partijā? Būtu labāk izmetis naudu pa tramvaja logu, nevis ziedot partijām, lai “laimīgie” aiz tramvaja lpga savāc kādu rfubli.

 9. Paldies, mūrneic, ka politikāņu darbības dēļ Latvija ir neizdevusies valsts – kara gadījumā putins huilo nesastaps pretestību, jo tauta par šādu Latviju necīnīsies. Ja tā turpināsies, tad putins huilo Latviju paņems tik pat viegli kā Krimu.

 10. … Kā jūs naktīs guļat? Vai jūsu ģimenes vājākos locekļus slimības un likstas vēl nepiemeklē? Ko jūs nodarāt Latvijai un tās iedzīvotājiem – likteņa un vēstures priekšā jums nemaz nav bail?!!!?..

 11. Āži par dārzniekiem iecelti.

 12. nevis par 20, bet 28 miljoniem! Budzeta naktī sabalsoja vairāk!

Draugiem Facebook Twitter Google+