×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. oktobris, 2015
Drukāt

Mūrniece: Potenciālas krīzes apstākļos pretinieks centīsies izmantot plaisas un šķelšanos Latvijas sabiedrībā (2)

Foto - Saeimas preses dienestsFoto - Saeimas preses dienests

Ināra Mūrniece.

Potenciālas krīzes apstākļos pretinieks centīsies izmantot plaisas un šķelšanos Latvijas sabiedrībā, lai radītu apjukumu un paralizētu jēgpilnu un efektīvu Latvijas atbildi uz jebkuru apdraudējumu, atklājot konferenci par stratēģisko komunikāciju Rīgā izvietotajā NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrā sacīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK).

“Tauta aizstāvēs tikai to, kas ir vērtība. Mums ir jāpanāk, lai valsts cilvēku sirdīs būtu vērtība. Mēs nedrīkstam būt kā bērni, kuri spēlējas pie aizkurtas krāsns. Viņi ir aizņemti ar savstarpēju apspēlēšanu un plūkšanos, bet no krāsns izplūst tvana gāze. Bērni ir aizņemti ar cīņām un nemana, ka inde lēnām izplatās. Potenciālas krīzes apstākļos pretinieks centīsies izmantot plaisas un šķelšanos Latvijas sabiedrībā, lai radītu apjukumu un paralizētu jēgpilnu un efektīvu Latvijas atbildi uz jebkuru apdraudējumu,” par Mūrnieces sacīto aģentūru LETA informēja Saeimas Preses dienestā.

Ikvienam politiķim un amatpersonai ir jāspēj tieši, nepastarpināti sarunāties ar cilvēkiem, jo stratēģiskā komunikācija, pirmkārt, ir ikdienas komunikācijas darbs ar Latvijas un citu valstu sabiedrībām. Amatpersonai un politiķim ir jābūt Latvijas valstiskuma un drošības principu advokātam, uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja.

Mūrniece apliecināja, ka viņas darbā šī komunikācija izpaužas ne tikai kā tikšanās ar ārvalstu kolēģiem, bet galvenokārt kā sarunas ar Latvijas iedzīvotājiem.

“Mana stratēģiskā komunikācija ir manas sarunas robežpunktos ar robežsargiem, ar vietējo pierobežas pašvaldību, kuras robeža ir ar Krieviju, ar visu vecumu bērniem-jaunsargiem, zemessargiem Liepājā, Rēzeknē, Valmierā. Šīm sarunām tiek veltīts nopietns laiks – ja vajag, sēžam stundu vai divas un runājam par plašu tēmu loku. Viņu sniegtā informācija un pārdomas palīdz man veidot savu vēstījumu,” sacīja Saeimas priekšsēdētāja.

Uzrunājot klātesošos, politiķe uzsvēra, ka NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra izveidošanu vērtē kā īpašu un vēsturisku Latvijas sasniegumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Būtu interesanti uzzināt ieredņu mērķi radot apstākļus bēgšanai no valsts,mega sociālajai nevienlīdzībai un visām pārējām nelietībām pret tautu.Kāda būtu normālu cilvēku atbildes reakcija pie labvēlīgas situācijas?Varbūt tāpēc pastiprinas finansejums iekšējai drošībai,nevis tiek uzņemts kurss uz līdzināšanos ES veco valstu labklājības līmeni?

  2. … Paldies par nepieciesamo noradijumu … valsts viram/sievai cienigu … !

    … Pielietojot pasas Murnieces piemeru tiem neatbildigajiem vecakiem, kuri ka so bernu drosibas vajadzibai neatbilstigi, pielauj tiem speleties ap uguni, pasiem nezinot sekas … nak prata sis metaforas deriba ari vel pie sprices tikusiem un valdosiem nomenaklaturistiem un politisko oportunistu kadriem, seviski no VIENOTIBAS un NSL, ka ari daziem no ZZS un LRA sastaviem … !

Draugiem Facebook Twitter Google+