×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
19. novembris, 2015
Drukāt

“Musiqq” pirmā akustiskā koncertturneja (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Populārā grupa “Musiqq” aicina uz tās pirmo akustisko koncertturneju, kam dots nosaukums “Silta sirds”. Tā Latvijas pilsētu koncertvietās izskanēs no 20. novembra līdz 16. decembrim, piedāvājot gluži jaunas dziesmas un jau labi zināmas kompozīcijas nedzirdētās – akustiskās skaņās.

Nesen klajā nācis grupas “Musiqq” – Marata Ogļezņeva un Emīla Balcera – trešais albums “Silta sirds”, šoreiz bez ierastajiem deju ritmiem, bet gan, laikam jau gada klusākajiem svētkiem tuvojoties, ieraksts tapis akustiskās noskaņās. Albuma tituldziesma un pirmais singls kopš oktobra pārņēmis Latvijas radiostacijas un jau izpelnījies milzu ievērību. Aptaujā “Muzikālā banka” dziesma četras nedēļas pēc kārtas skatītāju balsojumā ieguvusi pirmo vietu.

“Dziesma ir sentimentāli patiesa un stāsta par to, ka katrs no mums spēj padarīt pasauli labāku un piepildīt mīļotā cilvēka, radu, draugu un kolēģu ikdienu ar smaidu un pozitīvām emocijām,” stāsta grupas dalībnieki Marats un Emīls. “Silta sirds” ierakstā piedalījies ģitārists Uldis Beitiņš, bundzinieks Viktors Veselovs, saksofonists Alex, grupa “DaGamba” un popgrupa “DoReMi”.

Tāpat kā albuma tituldziesma, arī “Musiqq” gaidāmā koncertturneja raisījusi pamatīgu klausītāju interesi – biļetes uz 12. decembra koncertu Liepājā ir pārdotas un, atsaucoties uz liepājnieku lielo interesi, grupa izsludinājusi jaunās programmas papildkoncertu, tikpat kā pārdotas arī citu koncertu biļetes.

Tie, kam “Musiqq” jaunais albums jau nonācis ierakstu plauktiņā, zina, ka albumā iekļautas desmit dziesmas – no tām astoņas ir jaunas un divas “Musiqq” klausītājiem jau zināmas dziesmas. “Par akustiskā albuma izveidi domājām jau sen. Mums ir liels prieks, ka esam realizējuši šo ideju. Albums būs siltās noskaņās, tāpat kā albuma nosaukums “Silta sirds”. Esam ieplānojuši albuma prezentācijas koncertus, uz kuriem ar lielu prieku jūs gaidīsim,” saka Emīls un Marats. “Šis ir izaicinājums kam jaunam, neaizmirstot veco,” teic grupas dalībnieki.

“Musiqq” atklāj, ka koncertturnejas akustiskajos koncertos būšot gan jaunas, gan visiem iemīļotas un zināmas dziesmas, šoreiz gan citādā skanējumā. Kopā ar “Musiqq” dziedošo duetu koncertu akustisko skanējumu veidos arī Uldis Beitiņš (ģitāra), Roberts Rasa (bass), Edgars Jass (taustiņi, ģitāra), Viktors Veselovs (perkusijas), Alex (saksofons) un pavadošā balss – talantīgā dziedātāja Rūta Dūduma. “Koncerttūres “Silta sirds” vienīgā daiļā dzimuma pārstāve Rūta Dūduma, mūsu draugs, talantīga un harismātiska dziedātāja. Vienmēr priecē viņas profesionālisms, humors un vieglums sadarbībā. Rūta ir vēl viena odziņa mūsu komandā, par ko tikai priecājamies,” sociālajos tīklos joko “Musiqq”.

Varbūt noder!!

Koncertturneja:

20. XI 19.00 Valmieras kultūras centrā;

2. XII 20.00 Rīgā, kinoteātrī “Splendid Palace”;

5. XII 19.00 Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “Gors”;

12. XII 15.00 un 19.00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē;

16. XII 19.00 Jelgavas kultūras namā.

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv

Cena: EUR 12 – 20

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. SVEIKI MUSIQQ MĪĻŠ JUMS PALDIES PAR JAUKO DZIESMU SILTA SIRDS
    MAN ĻOTI PATIKA UN SVEICIENS EMĪLAM BALCERIM

Draugiem Facebook Twitter Google+