Mobilā versija
+15.5°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 20. augusts, 2017
6. oktobris, 2014
Drukāt

Mūžībā aizgājis pirmais Latvijas goda konsuls Nīlss Dālmans

foto - publicitātesfoto - publicitātes

2. oktobrī mūžībā aizgājis pirmais Latvijas goda konsuls Nīlss Dālmans (Niels Dahlmann), kurš šajā amatā iecelts 1991. gadā, informē Ārlietu ministrijas (ĀM) Preses centrā.

“Skumju brīdī Latvijas Ārlietu ministrija ir kopā ar Nīlsa Dālmana ģimeni. Ministrija izsaka visdziļāko līdzjūtību viņa tuviniekiem un draugiem,” teikts ministrijas paziņojumā.

ĀM norāda, ka savā amatā viņš aizstāvējis un sekmējis Latvijas valsts intereses Beļģijā. Dālmans devis atbalstu Latvijas ārpolitisko mērķu īstenošanā, Latvijas ceļā uz iestāšanos Eiropas Savienībā, kā arī ekonomisko sakaru, kultūras projektu attīstīšanā un kontaktu uzturēšanā ar latviešu diasporu.

Dālmans dzimis 1937. gada 22. oktobrī. Par savu nozīmīgo ieguldījumu Latvijas valsts labā viņš 2001. gadā apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+