Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
6. oktobris, 2014
Drukāt

Mūžībā aizgājis pirmais Latvijas goda konsuls Nīlss Dālmans

foto - publicitātesfoto - publicitātes

2. oktobrī mūžībā aizgājis pirmais Latvijas goda konsuls Nīlss Dālmans (Niels Dahlmann), kurš šajā amatā iecelts 1991. gadā, informē Ārlietu ministrijas (ĀM) Preses centrā.

“Skumju brīdī Latvijas Ārlietu ministrija ir kopā ar Nīlsa Dālmana ģimeni. Ministrija izsaka visdziļāko līdzjūtību viņa tuviniekiem un draugiem,” teikts ministrijas paziņojumā.

ĀM norāda, ka savā amatā viņš aizstāvējis un sekmējis Latvijas valsts intereses Beļģijā. Dālmans devis atbalstu Latvijas ārpolitisko mērķu īstenošanā, Latvijas ceļā uz iestāšanos Eiropas Savienībā, kā arī ekonomisko sakaru, kultūras projektu attīstīšanā un kontaktu uzturēšanā ar latviešu diasporu.

Dālmans dzimis 1937. gada 22. oktobrī. Par savu nozīmīgo ieguldījumu Latvijas valsts labā viņš 2001. gadā apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (10)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+