Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
6. oktobris, 2014
Drukāt

Mūžībā aizgājis pirmais Latvijas goda konsuls Nīlss Dālmans

foto - publicitātesfoto - publicitātes

2. oktobrī mūžībā aizgājis pirmais Latvijas goda konsuls Nīlss Dālmans (Niels Dahlmann), kurš šajā amatā iecelts 1991. gadā, informē Ārlietu ministrijas (ĀM) Preses centrā.

“Skumju brīdī Latvijas Ārlietu ministrija ir kopā ar Nīlsa Dālmana ģimeni. Ministrija izsaka visdziļāko līdzjūtību viņa tuviniekiem un draugiem,” teikts ministrijas paziņojumā.

ĀM norāda, ka savā amatā viņš aizstāvējis un sekmējis Latvijas valsts intereses Beļģijā. Dālmans devis atbalstu Latvijas ārpolitisko mērķu īstenošanā, Latvijas ceļā uz iestāšanos Eiropas Savienībā, kā arī ekonomisko sakaru, kultūras projektu attīstīšanā un kontaktu uzturēšanā ar latviešu diasporu.

Dālmans dzimis 1937. gada 22. oktobrī. Par savu nozīmīgo ieguldījumu Latvijas valsts labā viņš 2001. gadā apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (18)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+