Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
6. oktobris, 2014
Drukāt

Mūžībā aizgājis pirmais Latvijas goda konsuls Nīlss Dālmans

foto - publicitātesfoto - publicitātes

2. oktobrī mūžībā aizgājis pirmais Latvijas goda konsuls Nīlss Dālmans (Niels Dahlmann), kurš šajā amatā iecelts 1991. gadā, informē Ārlietu ministrijas (ĀM) Preses centrā.

“Skumju brīdī Latvijas Ārlietu ministrija ir kopā ar Nīlsa Dālmana ģimeni. Ministrija izsaka visdziļāko līdzjūtību viņa tuviniekiem un draugiem,” teikts ministrijas paziņojumā.

ĀM norāda, ka savā amatā viņš aizstāvējis un sekmējis Latvijas valsts intereses Beļģijā. Dālmans devis atbalstu Latvijas ārpolitisko mērķu īstenošanā, Latvijas ceļā uz iestāšanos Eiropas Savienībā, kā arī ekonomisko sakaru, kultūras projektu attīstīšanā un kontaktu uzturēšanā ar latviešu diasporu.

Dālmans dzimis 1937. gada 22. oktobrī. Par savu nozīmīgo ieguldījumu Latvijas valsts labā viņš 2001. gadā apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+