Latvijā
Sabiedrība

Mūžībā devies Aivis Freidenfelds0


Aivis Freidenfelds
Aivis Freidenfelds
Foto: Evija Trifanova/ LETA

Pēc ilgas un smagas slimības mūžībā devies komunikācijas speciālists, ilggadējs valsts iestāžu pārstāvis saziņai ar presi un sabiedrību Aivis Freidenfelds, liecina draugu un tuvinieku ieraksti sociālajos tīklos trešdienas rītā.

A.Freidenfelds mūžībā aizgājis 50 gadu vecumā, un ieraksts viņa profilā feisbukā kā pēdējo darba vietu min Satiksmes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatu.

Aģentūra LETA trešdien pēcpusdienā vēsta, ka Satiksmes ministrija apstiprina ziņu, ka otrdien, 23.aprīlī, mūžībā devies Satiksmes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītājs Aivis Freidenfelds.

Freidenfelds bija padomdevējs valsts augstākajām amatpersonām, ilgus gadus strādāja Valsts kancelejā, tostarp pildot Ministru kabineta preses sekretāra pienākumus. Savukārt pēdējos astoņus gadus viņš strādāja Satiksmes ministrijā.

Profesionālās darbības laikā Freidenfelds saņēma Ministru kabineta Atzinības rakstu par pašaizliedzību un panākumiem, strādājot Latvijas valsts un tautas labā.

Atvadīšanās notiks sestdien, 27.aprīlī, plkst.10 Rīgas Krematorijas Lielajā zālē. Savukārt plkst.15 Freidenfelds tiks apbedīts Valmieras pilsētas kapos.

Ziņa papildināta 15.40.

LA.lv