Mobilā versija
+1.7°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
14. novembris, 2013
Drukāt

Nacionālais teātris 100 gadu jubileju nesagaidīs ar jaunu zāli

Foto - LetaFoto - Leta

Latvijas Nacionālā teātra kolektīvs kopīgās fotografēšanās laikā pēc teātra 95.sezonas atklāšanas pasākuma.

Latvijas Nacionālais teātris savu 100 gadu jubileju 2018.gadā nevarēs sagaidīt ar jaunu zāli, noliktavām un darbnīcu.

Kā aģentūru LETA informēja Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Vizule priekšlikumus par turpmāko rīcību Latvijas Nacionālā teātra piebūves ēkas izveidošanai plānots iesniegt Ministru kabinetā noteiktajā termiņā – līdz 2018. gada 1. janvārim. Tajos Kultūras ministrija kopā ar Finanšu ministriju izvērtē optimālākos būvniecības darbu finansēšanas modeļus.

Jau ziņots, ka Latvijas Nacionālā teātra vadītājs Ojārs Rubenis cer uz jaunas piebūves pabeigšanu pirms teātra 100 gadu jubilejas 2018. gadā. Viņš atzina, ka piecus gadus nācies cīnīties, lai nekustamais īpašums Kronvalda bulvārī 2b, kur plānota piebūves celtniecība, tiktu izņemts ārā no privatizācijas.

Rubenis arī akcentēja, ka vērsīsies visās instancēs, lai uz nekustamā īpašuma teātra vajadzībām nepieciešamās telpas varētu tapt ātrāk, jo, viņaprāt, pieci gadi ir pārāk ilgs laiks.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+