×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
12. septembris, 2017
Drukāt

Naktī Vērmanes dārzā atrod bezvēsts pazudušu meiteni (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Policisti 11.septembrī nakts laikā Vērmanes dārzā atraduši bezvēsts pazudušu meiteni, portālu LA.lv informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Pulksten 23.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot Vērmanes dārza apkaimē, ievēroja, ka pie parka estrādes sēž vairāki jaunieši. Dažu jauniešu vizuālais izskats liecināja, ka viņi, iespējams, nav sasnieguši 16 gadu vecumu, lai bez vecāku vai viņu aizstājēju klātbūtnes atrodos publiskās vietā pēc pulksten 22.00.

Personu datu pārbaudes laikā, atklājās, ka viena no meitenēm ir vien 13 gadus veca, turklāt izsludināta meklēšanā kā bezvēsts pazudusī.

Sarunas laikā meitene pastāstīja, ka viņas vecāki atrodas ārpus Latvijas un vecāku prombūtnes laikā viņa dzīvojot pie tantes. Meitene skaidroja, ka viņai pie radinieces neesot paticis, tāpēc nolēmusi pirms pāris dienām aizbēgt no mājām.

Par notikušo informēta Valsts policija un uzsākta pārbaudes lieta. Meitene nogādāta krīzes centrā, kur nodota audzinātājai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai gan šajā gadījumā neprasās ar žagaru? Viņai nepatīk pie tantes.. Bet, varbūt arī tante nebija sajūsmā, tomēr pieskatīja meitēnu! Tādas ir lutināšanas sekas.. Kreņķi un uztraukums citiem..

  2. Vienkarsi nav pareiza laika kartigu perienu dabujusi.

Draugiem Facebook Twitter Google+