Mobilā versija
+2.3°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
17. oktobris, 2014
Drukāt

“NCC Housing” nodod ekspluatācijā vēl četras dzīvojamās mājas Mežciemā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

SIA “NCC Housing” ekspluatācijā nodevusi vēl četras dzīvojamās mājas Mežciemā, Biķernieku ielā 160, tādējādi Rīgas dzīvojamo fondu papildinot ar 73 dzīvokļiem, informē kompānijā.

Kopumā pašreiz ir pabeigtas 16 no plānotajām 18 projekta “NCC Mājas Biķernieku ielā 160” mājām un daudzstāvu autostāvvieta. Projekta īstenošanas laikā tiks uzbūvētas astoņas piecstāvu un desmit četrstāvu dzīvojamās ēkas ar kopumā 356 dzīvokļiem.

Projektā ir divu līdz četru istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Katrā mājā ir 16 – 25 dzīvokļi un lifts. Katram dzīvoklim ir siltuma skaitītājs, plašs balkons un individuālas noliktavas telpas pagrabstāvā.

Četrās nupat ekspluatācijā nodotajās dzīvojamajās mājās 80% dzīvokļu ir pārdoti vai rezervēti. Projekta pēdējās divas mājas ekspluatācijā paredzēts nodot 2015.gada pavasarī, tajās šobrīd pārdoti vai rezervēti vairāk nekā 40% dzīvokļu.

Kopējās projekta investīcijas ir vairāk nekā 28 miljoni eiro. “NCC Mājas Biķernieku ielā 160” šobrīd ir viens no vērienīgākajiem nekustamo īpašumu projektiem Latvijā, piebilst kompānijā.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (12)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (5)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+