Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
17. oktobris, 2014
Drukāt

“NCC Housing” nodod ekspluatācijā vēl četras dzīvojamās mājas Mežciemā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

SIA “NCC Housing” ekspluatācijā nodevusi vēl četras dzīvojamās mājas Mežciemā, Biķernieku ielā 160, tādējādi Rīgas dzīvojamo fondu papildinot ar 73 dzīvokļiem, informē kompānijā.

Kopumā pašreiz ir pabeigtas 16 no plānotajām 18 projekta “NCC Mājas Biķernieku ielā 160” mājām un daudzstāvu autostāvvieta. Projekta īstenošanas laikā tiks uzbūvētas astoņas piecstāvu un desmit četrstāvu dzīvojamās ēkas ar kopumā 356 dzīvokļiem.

Projektā ir divu līdz četru istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Katrā mājā ir 16 – 25 dzīvokļi un lifts. Katram dzīvoklim ir siltuma skaitītājs, plašs balkons un individuālas noliktavas telpas pagrabstāvā.

Četrās nupat ekspluatācijā nodotajās dzīvojamajās mājās 80% dzīvokļu ir pārdoti vai rezervēti. Projekta pēdējās divas mājas ekspluatācijā paredzēts nodot 2015.gada pavasarī, tajās šobrīd pārdoti vai rezervēti vairāk nekā 40% dzīvokļu.

Kopējās projekta investīcijas ir vairāk nekā 28 miljoni eiro. “NCC Mājas Biķernieku ielā 160” šobrīd ir viens no vērienīgākajiem nekustamo īpašumu projektiem Latvijā, piebilst kompānijā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+