×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
6. jūnijs, 2017
Drukāt

“Ne jau sēdēs un gaidīs nāvi.”: Senioru zaļumballe Kurzemē neļauj iesūnot (4)

Ekrānšāviņš no "liepjaniekiem.lv"Ekrānšāviņš no "liepjaniekiem.lv"

Rūpīgi nopļautā laukumā aiz “Ģildēnu” mājām ap 500 Lejaskurzemes senioru aizvadītās nedēļas nogalē sēdās pie klātiem galdiem un griezās deju virpuļos, raksta vietējais portāls “liepajniekiem.lv”. Priekules novada Bunkas pagastā senioru zaļumballe notika jau ceturto gadu.

Katru gadu pasākumā piedalās Bunkas pensionāru kopa “Mežābele”.”Kaut kas ir jādara, ne jau sēdēs un gaidīs nāvi,” pasmējusies “Mežābeles” dalībniece Vizma Dambe. Zemessargs un Atzinības krusta kavalieris Ivars Vītols atzina, ka pirmajā gadā pasākums rīkots ar bailēm un neticību. Bet labāk esot sarīkot vienu lielu pasākumu nekā vairākus mazus.

Lauku kapelu “Luste” no Durbes novada un “Paurupīte” no Rucavas novada spēlētā populārā latviskā mūzika un rotaļas neļāva senioriem aizsēdēties pie galdiem. Pēc “liepajniekiem.lv” novērotā notikuma vietā – varēja vien ar baltu skaudību apbrīnot viņu dzīvesprieku un enerģijas pārpilnību.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Esmu vientuļa un gribu nomirt ātri un bez sāpēm! Balsoju par eitanāziju!

  2. malači balles rīkotāji! Atbildēt

    Priekules novada Bunkas pagastā senioru zaļumballe Lejaskurzemes senioriem notika jau ceturto gadu.
    Šoreiz 500 ballējās …
    Malači, balles rīkotāji!

  3. 500 cilvēki vienkopus tas ir pārāk liels bars.

  4. nu tad beidzot arii senioriem ir sava iziesana LV.Tadas balles viniem vajadzetu rikot arii lielakaas pilsetaas.Daudzi ir palikusi atraitni,ballee var iepazities,tas pacel garstavokli.Citadaak musejie tadi iiigni,jo juutas vientuli.Ne jau visiem interesee pulcini,kur zekes var adiit,teeju dzert un trit meles.

Draugiem Facebook Twitter Google+