×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
23. maijs, 2014
Drukāt

Neaizstāv manas intereses
 (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) vadītājs Andris Siliņš saka uzrunu LPF rīkotajā Vislatvijas pensionāru akcijā "Par pensionāru tiesībām" Strēlnieka laukumā.

Rakstu saistībā ar lasīto ziņu par Latvijas Pensionāru federācijas nepatiku pret Solvitas Āboltiņas kundzes vēlmi aizstāvēt Latvijas drošību. Sākšu ar to, ka arī es esmu pensionāre un aktīvi sekoju līdzi visām norisēm valdībā. Šobrīd nekādi nejūtu, ka Pensionāru federācija aizstāv manas intereses.

Publiskais uzbrukums Saeimas priekšsēdētājai izklausās pēc skaidra populisma. Tas ir ārpus konteksta paņemts teikums. Nav tā, ka es vienmēr piekrītu visam Āboltiņas kundzes teiktajam, bet šoreiz, kad runājam par mūsu zemītes drošību un spēku, to nedrīkst izmantot kā pārmetumu.

Gribētos, lai Pensionāru federācija runā un domā par aktuālām nepieciešamībām, nevis nodarbojas ar tukšu salmu kulšanu.

 

Patiesā cieņā Aina Petrovska, “Latvijas Avīzes” lasītāja

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Skan varbūt mūsdienu izpratnē ciniski, bet “jo grūtāka dzīve, jo ilgāks mūžs”! Latvijā ir 540 simtgadnieku un viņi visi ir sasnieguši lielu vecumu pateicoties tam, ka savā mūžā ir smagi strādājuši un pārvarējuši daudzas frūtības. Jā, jā Siliņa kungs! Tiekšanās pēc vieglākas dzīves saīsina mūžu! Paradoksāli, bet fakts. Ja neticiet, palasiet rakstu LA par simtgadniekiem – grūtību pārvarēšana un smags darbs ir ilga mūža garants!

Draugiem Facebook Twitter Google+