Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
4. decembris, 2013
Drukāt

Nedēļas nogalē slēgs satiksmi Mūkusalas ielas posmā

celju_remonts

Saistībā ar kanalizācijas sistēmas rekonstrukcijas darbiem nedēļas nogalē tiks slēgta satiksme Mūkusalas ielas posmā, portālu “LA.lv” informēja Rīgas domē.

No piektdienas, 6.decembra, plkst.22 līdz pirmdienai, 9.decembrim, plkst.5 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Mūkusalas ielas 20 metru garā posmā no Bauskas ielas virzienā uz pilsētas centru.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas slēgtajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (68)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+