Horoskopi un mistika
Horoskopi

Negaidīti notikumi un plānu maiņa! Horoskopi 19.jūlijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Īstenais Auna aicinājums šodien būs radošums. Šodien gribēsies atslēgties no dažādām problēmām un nedomāt par ikdienas likstām. Izņēmums būs cilvēki, kurus Auns patiesi mīl.

Vērsis

Planētu novietojums Vēršiem šodien sola par daudz impulsivitātes. Daudzi būs gatavi dažādām ekstremālām situācijām, taču patiesībā pats Vērsis tās situācijas arī radīs. Veiksmīga diena, lai pabeigtu projektus.

Dvīņi

Diena ieviesīs pedantisku attieksmi pret lietām, skaidru skatienu uz realitāti. Veiksmīgas sapulces un darbs kolektīvā. Lieliska diena, lai dotos pie altāra.

Vēzis

Diena simbolizē neatkarību emocionālajā pasaulē un uzskatos, kā arī brīvību. Daudziem Vēžiem šī diena būs harmoniska un būs dotas iespējas atpazīt un labot savas kļūdas. Jātiek galā ar parādiem un jāizslīgst ar cilvēkiem, ar kuriem esi bijis sastrīdējies.

Lauva

Diena var atnest dažādus negaidītus notikumus un mainīt plānus. Būsi spiests pakļauties šiem apstākļiem. Nepieņem pārsteidzīgus lēmumus, pat, ja tev kāds izvirza ultimātu.

Jaunava

Šajā dienā tevi var iepriecināt kāda tev tuva cilvēka laime. Labvēlīga diena, lai tiktos ar draugiem un līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Šodien tu vari kļūt par piemēru citiem.

Svari

Šodien tev netrūkst ne mērķtiecības, ne drosmes. Labvēlīgs laiks, lai slēgtu līgumus un parakstītu dokumentus. Vari plānot arī nākotni un uzsākt jaunus projektus.

Skorpions

Šodien vari doties ciemos un uzņemt viesus. Nevietā būs tavs satraukums un nervozitāte. Iemācies piedot, nestrīdies ar citiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Psiholoģiski šī diena būs stabila. Labvēlīgs laiks, lai pabeigtu iesāktas lietas. Ļoti ieteicams šodien tikties ar seniem un mīļiem draugiem, un radiniekiem.

Mežāzis

Šī diena simbolizē tukšas zināšanas un informācijas troksni. Nekas no tā, ko iegūsi šodien, patiesībā tev nenoderēs. Tev vajadzētu arī ierobežot kontaktus un atpūsties vienatnē. Tev tas ir ļoti vajadzīgs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Diena simbolizē aizdomīgumu, noslēgtību un ievainojamību. Daudziem Ūdensvīriem šodien būs grūti savaldīt emocijas. Miers un tālredzība ir tavas šīs dienas labākie pavadoņi.

Zivis

Kļūdas aprēķinos un ilūzijas var kļūst par galveno problēmu finanšu jautājumus, un radīt nopietnas problēmas. Otrajā dienas pusē tev var izdoties naudu arī nopelnīt, taču tikai tādā gadījumā, ja tu neriskēsi ar finansēm.

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Atvelc elpu no ikdienas steigas! Horoskopi no 22. augusta līdz 4. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Turies tālāk no priekšniecības un centies neiekļūt nepatikšanās! Horoskopi 22.augustam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šīs acis nevar aizmirst: 3 horoskopa zīmes, kas ar skatienu spēj nohipnotizēt
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Sports
Izcila nedēļa Majoros – Samoilovs/Šmēdiņš triumfē bez neviena zaudēta seta
34 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Strauji attīstās Ziemassvētku vecīša pilsētas izgaismotājs no Iecavas
23 minūtes
LA
LA.LV
Kultūra
FOTO: Spēcīgām emocijām pildīts izskan Baltijas ceļa 30. gadadienas koncerts Likteņdārzā
4 stundas
ZB
Zigmunds Bekmanis
Laukos
FOTO: Gar Peipusu pa Sīpolu ceļu. Top jauns pārgājienu maršruts no Rīgas līdz Tallinai
3 stundas
DJ
Dace Judina-Nīmane
Kultūra
Vija bija kā lampiņa, uz kuru visi tiecās. Saruna ar Dairu Āboliņu par filmas tapšanu 3
8 stundas