Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Zeltīte, Andis
Otrdiena, 21. novembris, 2017
11. marts, 2015
Drukāt

Neļaus “troikai” atgriezties Atēnās (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Grieķijas valdība neļaus valsts starptautisko aizdevēju pārstāvjiem atgriezties Atēnās, paziņojis valdības pārstāvis, norādot, ka visām pārrunām par palīdzības programmu jārisinās Briselē.

“Troika [starptautiskie aizdevēji] tajā veidolā, kādā mēs to zinām, ir pagātnē, kā arī gadījumi, kad troikas pārstāvji ierodas Atēnās, lai runātu ar dažādiem ministriem,” pavēstīja Grieķijas valdības pārstāvis. Viņš sacīja, ka Grieķijas finanšu ministrs Janis Varufakis runās “tieši ar iestādēm un lēmumi tiks pieņemti politiskā līmenī, kamēr Grieķijas valdības un valsts starptautisko aizdevēju pārstāvji Briselē rīkos pārrunas tehniskā līmenī”. Eiropas Centrālās bankas prezidents Mario Dragi (attēlā) jau brīdinājis, ka Grieķijas valdībai nepieciešams ļaut kreditoriem atgriezties Atēnās, ja valsts vēlas iegūt papildu palīdzību. Eirozonas dalībvalstu finanšu ministri aicina Grieķiju paātrināt reformu īstenošanu, un pārrunas ar Grieķiju paredzēts atsākt šodien.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “Troika” šausmīgi nobijusies, ka nevarēs redzēt Atēnas! Bet ja grieķi no šīs “troikas” nedabūs naudu,tad valstī iestāsies defolts. Kurš tad būs zaudētājs? Aizņemties māk, ar populismu nodarboties arī māk, tikai parādus atdot nemāk!

Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvībuFrancijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.
Meja apsūdz Krieviju kiberkarā pret RietumiemBritānijas premjerministre Terēza Meja apsūdzējusi Krieviju informācijas militarizēšanā un kiberkara izvēršanā, cenšoties sašķelt rietumvalstu vienotību.
Draugiem Facebook Twitter Google+