×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
9. marts, 2015
Drukāt

Ņemcova slepkavībā apsūdzētais Dadajevs to skaidro ar reliģiskiem apsvērumiem (8)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova slepkavības lietā apsūdzētais Zaurs Dadajevs noziegumu pastrādājis reliģisku apsvērumu vadīts, atsaucoties uz avotu tiesībsargājošās iestādēs, svētdien vēstīja tīmekļa medijs “Rosbalt”.

Avots ziņojis, ka Dadajevs faktiski uzņēmies visu vainu par Ņemcova slepkavības organizēšanu un atklājis, ka viņu uz to pamudinājuši politiķa negatīvie izteikumi par musulmaņiem Krievijā, pravieti Muhamedu un islāmu.

Būdams ļoti ticīgs cilvēks, Dadajevs to neesot varējis paciest.

Avots arī norādījis, ka, ņemot vērā Dadajeva faktisko atzīšanos slepkavības organizēšanā, turpmāki lieli aresti vai aizturēšanas, visticamāk, nesekos.

Kā ziņots, Ņemcova slepkavības izmeklētāji līdztekus dažādiem citiem iespējamajiem slepkavības motīviem tika pieminējuši arī Ņemcova pausto nosodījumu islāmistu uzbrukumam Francijas žurnāla “Charlie Hebdo” redakcijai Parīzē.

Tiesā svētdien tika nogādāti pieci apsūdzētie. Diviem no viņiem – Dadajevam un Anzoram Gubaševam – izvirzītas apsūdzības slepkavībā personu grupā, kā arī nelikumīgā ieroču apgrozījumā, kas veikts grupā.

Tiesa viņiem kā drošības līdzekli noteikusi apcietinājumu līdz 28.aprīlim. Kā paziņoja tiesnese, Dadajeva vainu apstiprinot viņa liecības.

Pārējiem trim aizturētajiem – Anzora Gubaševa brālim Šagidam, kā arī Hamzatam Bahajevam un Tamerlanam Eskerhanovam – apsūdzības tiesas sēdē netika izvirzītas. Šagidam Gubaševam noteikts apcietinājums līdz 7.maijam, bet Bahajevam un Eskerhanovam – līdz 8.maijam. Šo triju aizturēto advokāti plāno tiesas lēmumu pārsūdzēt.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Kadirovs sarunāja ar Putinu, ka viņš saorganizēs un novāks Ņemcovu, bet ar nolūku, lai izrēķinātos ar saviem nedraugiem, kurus aiztuirēja., bet pateica – es neko nevarēju izdarīt, Maskavas policija atklāja, izsekoja, “nepareizā” vietā izpildījāt. Varbūt, ka cita versija -uzņemies un mēs atbrīvosim jūs, tikai izdariet, par to būs labs honorārs. Nauda dara visu.

    Tā vai citādi – šai varzai nevar noticēt nevienu vārdu, dara vienu, runā citu. Okupanti un fašisti Krievijā dzīvo.

  2. Pūķins ir dievs ! Atbildēt

    Ja Pūķins ko pavēl, tad es to daru.

  3. Sviests. Tad jau ziriks butu 100reiz zem zemes! Kartejie kremla meli.

  4. Paņēmiens un tikai paņēmiens. pūķinam laiku pa laikam vajag nolaist WC savus un Krievijas nedarbus, tas ir, novērst uzmanību, un maksimāli traks noziegums ir labs šļāciens, kas izskalo ļautiņu un pasaules nomenklatūras atmiņu.

  5. Grūstošās asiņaināsimpērijas ciniskās bandītiskās polittehnoloģijas. Neērti Putinam ir čečeni un opozīcija. Kas gan var būt labāks kā inspirēt, ka čečeni novāc opozīcijas līderi. Vienlaicīgi arī tiek sēts nacionālais naids pret grūti vadāmajiem kaukāziešiem.

  6. bez komentāriem Atbildēt

    Ak, zeme atveries!

  7. Neticu te nevienam vārdam! Kāds sakars Ņemcova slepkavībai, kas asi kritizēja Putina politiku, ar reliģiju? Ņemcovs bija izglītots cilvēks un demokrāts, tāpēc nedomāju, ka viņš atbalstītu naida kurināšanu uz reliģijas pamata. Šī versija vairāk domāta sabiedriskajai domai, tās ietekmēšanai, nevis lai noskaidrotu objektīvo patiesību un slepkavības īstos pasūtītājus. Ka tas ir tā, par to liecina arī prokremliskā Kadirova iesaistīšana un viņa paziņojumi ( tā teikt: “ticamības” pastiprināšanai!). Tas gan vairāk izskatās pēc netīra teātra, lai turpinātu pazemot jau noslepkavotu cilvēku, jo šis Dadajevs, kā
    ziņots presē, bija Kremlim uzticīgs cilvēks un Kadirova iekšlietu karaspēka kadrs. Tad jau iznāk, ka
    šajā karaspēkā valda pilnīga anarhija, ja katrs dara ko grib, kas, protams, tā nav.

    • Gribētos tik ļoti cerēt, ka šis ciniskais teātris tomēr ietvertu šo aktieri pa sētas durvīm izlaist laukā. Bet diez vai. Kāda starpība Putinam vairs – viens līķis vairāk vai mazāk uz tām līķu kaudzēm, ko ir sataisījis. Pie tam visus čečenus kā sugu viņš labprāt redzētu iznīcinātus.

Draugiem Facebook Twitter Google+