Mobilā versija
+0.2°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
5. februāris, 2016
Drukāt

Nenāk pakaļ 63 miljonu laimestam

dolars_AFP

Kalifornijas štatā meklē loterijas biļetes īpašnieku, kurš augustā laimēja 63 miljonus ASV dolāru (56 miljonus eiro).

“SuperLotto Plus” biļete ar laimējušo skaitļu kombināciju 1-16-30-33-46 un papildnumuru 24.augustā tika nopirkta “7-11” veikalā Losandželosas piepilsētā Četsvērtā.

Loterijas noteikumi paredz, ka uzvarētājs var pieteikties 180 dienu laikā. Ja pusgada laikā netiek atrasts laimējušās biļetes īpašnieks, tad summa tiek ziedota fondam, kas atbalsta Kalifornijas štata skolas.

Ja uzvarētājs pieteiksies vēlāk, laimests netiks izmaksāts.

“Es ceru, ka viņi neatradīs biļeti pēc termiņa,” laikrakstam “Los Angeles Times” teica kompānijas “California Lottery” pārstāvis Alekss Traversoss.

Trešdien kāds vīrietis no Losandželosas tiesā iesniedza prasību, kurā apgalvo, ka esot loterijas darbiniekiem nosūtījis laimējušo biļeti, bet viņi to iznīcinājuši, vēsta vietējie mediji.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+