×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
9. februāris, 2012
Drukāt

Nepārkāpiet noteikumus


Nevaru saprast, par ko šūmējas žurnālisti un Saeimas deputāti, cenšoties nepieļaut fotoradaru uzstādīšanu. Kādas tik vainas neatrada gan līgumos, gan policijas darbībās, gan radaru uzstādīšanas vietās… It kā cienījami deputāti pārmeta tautas turēšanu neziņā gan par radaru politiku, gan par firmu materiālajām interesēm.

 

Un cik vienotā frontē visi parādījās “Sastrēgumstundā”! Bet atbilde uz visiem jautājumiem ir pavisam vienkārša – nepārkāpiet noteikumus! Tomēr rādās, ka mūsu dižvīri nevar sevi pazemot un vilkties pa Jūrmalas šoseju ar atļauto ātrumu. Kurš tad brauks no Ventspils uz Rīgu ar atļautajiem 90 km/h, ja motors strādā kā zvērs un var izspiest ne tikai 200 km/h. Un par sacelto brēku neviens arī nejuta sevī mostamies neērtības sajūtu, nerunājot par sapratni. 
Bet demagoģija ir cieņā ne tikai starp Rīgas politiķiem. Re, arī Rēzeknes mērs ņemas mums iegalvot, ka apzagt valsti nav nekāds grēks, ka kontrabanda ir pavisam nepieciešams rūpals visiem iedzīvotājiem pie Krievijas robežas, jo kurš tad te grib rakt zemi un kaplēt kartupeļu vagas! Ja Latvijas valdībai nepatīkot, tad lai gādājot alternatīvu. Diez, ko tas nozīmē? Vai pārcelt kontrabandistus uz Latvijas rietumu robežām? Stāsta, ka Kurzemē tik traki daudz nenodzeroties.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+