Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nepārspīlē! Horoskopi 22.maijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Divējāda diena – no vienas puses gribēsies tiekties pēc visa perfektā un pareizā, no otras puses – pārņems pesimisms un nogurums. Tāpat daudziem šajā dienā paaugstināts risks saslimt. Turklāt šīs slimības ārstēsies ilgi un sarežģīti. Vispareizākais šodien būtu nepārspīlēt un atpūsties, un parūpēties par savu labsajūtu.

Auns

Diena simbolizē tavu nestabilitāti. Visas dienas laikā tu cietīsi no krasām garastāvokļa maiņām. Iespējams, tev vajadzētu atpūsties!

Vērsis

Pasīva diena. Var gadīties tā, ka tev zudīs šodien interese par visu un jebko. Atpūties un nepārdzīvo par šīs dienas garastāvokli – tas pāries tāpat kā atnāca.

Dvīņi

Diena mudinās uz saskarsmi ar cilvēkiem. Tu atradīsi sev sarunu biedrus vienalga, lai arī, kur tu atrastos.

Vēzis

Arī tev šodien gaidāma svārstīga garastāvokļa diena – tu “mētāsies” no drošības līdz pilnīga izmisuma sajūtai. Un tam nebūs nekāda loģiska izskaidrojuma. Nemēģini skatīties uz citiem, ej pats savu ceļu.

Lauva

Diena simbolizē izvēli un šaubas. Lauvas šodien var izrādīt neuzticību pret apkārtējiem. Tikko kā tu izdarīsi savu izvēli, atgūsi līdzsvaru un dvēseles mieru.

Jaunava

Iespējams, ka šodien tu būsi pārāk aizņemts un tavi tuvinieki būs neapmierināti ar dzīvi. Var sabojāties attiecības ar vecākiem. Pacenties neattīstīt šo konfliktu.

Svari

Daudzi Svari jutīs spēku un enerģijas trūkumu, pavājināsies imunitāte. Atpūties un palutini savu prātu un ķermeni ar procedūrām, kas tev sagādā prieku.

Skorpions

Diena simbolizē ietiepību. Tu gribēsi ātri sasniegt savus mērķus, kas, galu galā, arī varbūt nesīs tev veiksmi, tomēr nepārspīlē! Sabojāt attiecības ir daudz vieglāk kā tās atgūt. Atceries par to.

Strēlnieks

Neuzticies visiem – filtrē tos cilvēkus, kas atrodas tavā tuvumā. Ja tu atradīsi tos, kam vari uzticēties, iespējams, tevi sagaida patīkamas pārmaiņas darba frontē. Tu vari gūt arī iespaidīgus finansiālus ienākumus. Tāpat šodien tu vari investēt naudu – tas būs veiksmīgs lēmums.

Mežāzis

Var veidoties sarežģītas attiecības vecākiem un pieaugušajiem bērniem. Vajadzētu saprast, ka bērniem arī ir balss tiesības. Ļauj viņiem rīkoties pēc sava prāta.

Ūdensvīrs

Šodien tev daudz ko gribēsies dramatizēt. Taču tev jācenšas ievērot miera režīmu. Nepārpūlies un domā par savu sirds veselību. Šodien tāpat nav vēlamas nekādas operācijas, kas saistītas ar muguru un krūškurvi.

Zivis

Pasīva diena, kad gribēsies neko nedarīt un slinkot. Slimība, kas sāksies šajā dienā, var atstāt iespaidu uz iekšējiem orgāniem un prasīs ilgu ārstniecības laiku. Tāpēc, ja vien tev ir aizdomas par sliktu pašsajūtu, neceri uz brīnumu un dodies pie ārsta.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 9. līdz 15.decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šī diena nav piemērota uztraukumiem – tev viss izdosies! Horoskopi 9.decembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Atsakies no attiecībām, kuras tev nav vajadzīgas! Horoskopi no 9. līdz 15. decembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Ekonomika
Bankas pastiprinātas uzraudzības režīmā apkalpos Lembergu un iestādes, kas pakļautas ASV sankcijām
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Latvijas Bankas prezidenta amatā ievēlē Mārtiņu Kazāku 1
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Policija svētku laikā pastiprināti veiks reidus uz Latvijas ceļiem
35 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Kārlis Purgailis: Kā mazināt biznesa riskus un nodrošināt labāku ieguldījuma atdevi
49 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Levits apžēlo Vecrīgas grautiņos notiesāto Bērziņu; noņem sodāmību
4 stundas