Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nerēķinies ar to, ka tavā dzīvē kaut kas mainīsies pats no sevis! Horoskopi 13.novembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Nekautrējies tieši izteikt savas vēlēšanās mīļotajam cilvēkam. Izskaidro viņam savu pozīciju un viņš tevi patiešām sapratīs.

Vērsis

Nerēķinies ar to, ka tavā dzīvē kaut kas mainīsies pats no sevis. Tas attiecas uz visu – gan uz darba jautājumiem, gan attiecībām. Ja vēlies kaut ko mainīt, sāc to darīt pats.

Dvīņi

Jaunas iepazīšanās sagādās tev prieku un visas bēdas aizmirsīsies un paliks aiz muguras. Taču tev nevajadzētu šajā dienā aizrauties ar piedzīvojumu meklēšanu!

Vēzis

Tev šodien būs labs garastāvoklis. Pacenties dažādos mājas darbiņos iesaistīt ģimenes locekļus – piemēram, vakariņu gatavošanā vai grīdas tīrīšanā. Tas atvieglos tavu dienu un ģimenes locekļi sapratīs, ka arī viņiem mājās ir kādi pienākumi.

Lauva

Izrādīt spiedienu uz savu otro pusīti nav laba doma. Ja tu vēlies ko panākt – “draudi” nelīdzēs. Atceries, ka tavs partneris ir dzīvs cilvēks, kam arī, tāpat kā tev, ir emocijas un viņa domāšanu ietekmē dažādi faktori.

Jaunava

Šodiena ir lieliski piemērota tam, lai tu varētu nostiprināt savu stāvoklī – kā karjerā, tā privātajā dzīvē. Zvaigznes tev sola veiksmi, tāpēc neatliec uz vēlāku svarīgu jautājumu risināšanu.

Svari

Šodien tava dzīve mērķtiecīgi var mainīties uz labo pusi. Tiesa, ir dažādi nosacījumi, kas atkarīgi no tevis paša, lai tas tā notiktu. Viens no tiem – tev jāiemācās būt laipnam pret apkārtējiem cilvēkiem.

Skorpions

Tevi šodien gaida patīkamas tikšanās “no pagātnes” – iespējams, pie horizonta parādīsies kāds tavs sens pielūdzējs vai seni draugi.

Strēlnieks

Neatstāj lēmumu pieņemšanu un pēdējo mirkli. Sasteigti pieņemt lēmumus, it īpaši, ja tie ir svarīgi jautājumi, ir ļoti nepareizi. Ja tu tā darīsi, nāksies to vēlāk ļoti nožēlot.

Mežāzis

Saistītie raksti

Tu nesūdzēsies šodien par to, ka esi pārslogots – diena paies viegli un lielas pūles veltīt ne-vajadzēs. Tu mācēsi tikt galā ar darbiem un pienākumiem pat ātrāk, nekā cerēts.

Ūdensvīrs

Tev šodien vajadzētu izvairīties kontaktēties ar cilvēkiem, kas rada tevī diskomfortu – šajā “sarakstā”, tiesa, var būt gan kolēģi, gan konkurenti. Tomēr kopumā diena gaidāma labvēlīga.

Zivis

Šodien vari gaidīt kādu nopietnu sarunu. Iespējams, tu gaidi to jau sen. Sarunas laikā esi patiess.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Derētu atcerēties, ka tu neesi no dzelzs! Horoskopi 10.decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 9. līdz 15.decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šī diena nav piemērota uztraukumiem – tev viss izdosies! Horoskopi 9.decembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Baņķieru Robina Huda formula: LB un EK aicina vairāk iekasēt nodokļos un vairāk izmaksāt pabalstos
13 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Piektdien Latvijā vietām smidzinās lietus: šorīt īpaši Kurzemē ir apledojuši ceļi
49 minūtes
JH
Johanness Hāns
Pasaulē
Johanness Hāns: ES budžets Latvijai ir izdevīgs
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Sāktas pārrunas ar ASV par sankciju atcelšanu Ventspils brīvostai
14 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Konservatīvā partija ieguvusi pārliecinošu vairākumu Lielbritānijas parlamenta vēlēšanās
30 minūtes