Horoskopi un mistika
Ezoterika

Nesaderības horoskops. Šīm zodiaka zīmēm ir ļoti grūti saprasties!0

Foto: Pexels

Vai esi kādreiz saticis kādu, kurš šķietami ir ideāls pāris tev, bet pēc pāris satuvināšanās nedēļām tu kopā pavadīto laiku atceries kā savas dzīves lielāko murgu?

Viss sākās ar uguņošanu, saldiem skūpstiem, telefona zvaniem nakts vidū? Jūs skatījāties dziļi viens otra acīs, dalījāties sapņos, atzināties savos grēkos un mīlējāties tā, kā nekad iepriekš.

Tomēr pāris nedēļas vai pat dienas vēlāk tu sāki pamanīt noteiktas lietas. Sākumā tie bija maznozīmīgi sīkumi, bet pēc tam nepatīkamas lietas kļuva nopietnākas un regulārākas.

Un jūs abi pavadījāt lielāko daļu laika, skaidrojot attiecības, aizmirstot par burvību, kas bija attiecību sākumā. Beigu beigās viss beidzās, un tev nav ne jausmas, kas nogāja greizi?

Tev par laimi, astroloģija palīdz precīzi noteikt, no kurām zodiaka zīmēm tev vēlams izvairīties, veidojot attiecības. Tāpēc piedāvājam uzzināt, kuru zodiaka zīmju pāri ir nesavienojami.

Auns – Svari; Svari – Auns

Aunu neviens nespēj padarīt tik traku kā Svari! Sākumā viņi apbur ar savu smaidu un čukstiem, kas pieskaras dziļākajām izjūtām. Aunam patiks tas, ka Svari vienmēr izskatās lieliski un seko līdzi katrai sarunai.

Svari liek Aunam justies īpaši, līdz viņš saprot, ko viņi tā dara ar visiem. Galu galā Auns aptvers, ka Svari vienkārši pievienoja viņu milzīgajam draugu sarakstam.

Kad Auns un Svari sanāk kopā, tie kaut kādā ziņā ir savstarpēji papildinoši. No otras puses, tie ir pilnīgi pretēji. Auns ir ātrs un mežonīgs. Svari ir lēni un rāmi.

Sākumā tas var likties smieklīgi vai interesanti, bet tad Auns vēlas, lai tas beidzas, un viņi turpina dzīvot katrs pa savam.

Svari vilks lietas garumā. Jā, arī mīlestībā Svari būs lēnīgi. Auns nogurs no daudzajiem Svaru draugiem, nogurs mēģināt sekot līdzi sociālajiem notikumiem un Svaru nenoteiktība Aunu beigu beigās padarīs vai traku.

Auns būs veiksmīgāks attiecībās ar Strēlnieku vai Lauvu. Svariem piemērotāks būs Ūdensvīrs vai Strēlnieks.

Vērsi – Skorpions; Skorpions – Vērsis

Kad Vērsis pirmo reizi redz Skorpionu, viņam rodas neizsakāmi skaistas sajūtas. Skorpions piesaista ar savu ciešo skatienu, liekot justies tā, it kā viņi spētu ieraudzīt tavu dvēseli.

Skorpions uzdos virkni jautājumu, liekot domāt, ka viņi vēlas jūs iepazīt labāk nekā iepriekšējie partneri. Vērsis iemīlēsies, runājot ar Skorpionu, viņi dalīsies savās dziļākajās bailēs un sapņos.

Skorpions liek justies droši. Kamēr Skorpions mēģinās uzzināt gandrīz visu par savu partneri, Vērsis par viņu nezinās gandrīz neko. Vērsis skatās uz dzīvi mazliet savādāk: Vērsis ir vienkāršs, atvērts, parasti paredzams, bet Skorpions ir noslēpumains, sarežģīts un nesaprotams. Šīs zīmes nav savienojamas.

Vērsim nekad nevajadzētu uzbrukt Skorpionam, pretējā gadījumā tas dos atbildi visneparedzamākajā brīdī. Uzticība sāks zust attiecību laikā. Tāpēc Vērsim labāk būtu veidot attiecības ar Mežāzi vai Jaunavu. Skorpioni ir vairāk emocionāli un piemēroti Zivīm vai Vēzim.

Dvīnis – Strēlnieks; Strēlnieks – Dvīnis

Kad Dvīņi un Strēlnieks satiekas, viņi jūtas kā seni draugi. Dvīņi ir sarunu mīļotāji, kas var būt gan intelektuālas, gan smieklīgas. Strēlnieks šādas sarunas nodrošinās uzreiz. Viņi stimulēs Dvīņu prātu, un otrādi.

Abu šo zīmju pārstāvji vēlēsies izpētīt pasauli kopā un atrast sev līdzīgu emocionālo līmeni. Bet kāda ir problēma? Vienīgā problēma ir tā, ka, savienojot šīs abas zīmes, viņi aizmirst par mīlas baudu, jo viņu prāti mēdz sadarboties labāk nekā viņu ķermeņi.

Tas noved pie otrās problēmas. Ja viņiem nav tuvības vienam ar otru, viens no viņiem katrā ziņā to iegūs citur. Visas intelektuālās un filozofiskās sarunas var ātri pārvērsties par ikdienišķām problēmām attiecībās, un tā šīs abas zodiaka zīmes drīzāk zaudēs interesi viens par otru.

Svari vai Ūdensvīrs būtu vislabākā izvēle Dvīnim. Strēlniekam piemērots partneris būs Auns vai Lauva.

Vēzis – Mežāzis; Mežāzis – Vēzis

Būsim godīgi, Vēži ir pieklājīgākā zodiaka zīmes. Viņiem piemīt maiga tendence uzturēt laimīgu un ērtu atmosfēru mājās.

Kad Vēzis pirmo reizi satiek Mežāzi, Vēzis būs pārsteigts par viņa biznesa ētiku un nopietno attieksmi pret ģimenes veidošanu.

Mežāzis izrādīs uzmanības apliecinājumus un īpaši atvēlēs partnerim laiku savā aizņemtajā grafikā. Vēzim būs prieks pagatavot ēdienus vakariņām un klausīties Mežāža stāstos par notikumiem darbā.

Viss būs lieliski. Bet kādā brīdī Mežāzis sāks strādāt vairāk nekā parasti, un romantiskas tikšanās kļūs retas. Vēzis jutīsies it kā atrastos fonā, bet pirmajā vietā ir darbs. Kad Vēzis uzsāks sarunu, Mežāzis aukstā tonī paziņos, ka Vēzis ir pārāk jutīgs, un atgriezīsies pie sava darba.

Vēzis ir vairāk piemērots attiecībām ar Skorpionu vai Zivīm. Mežāzim attiecību veidošanai lieliski piemērota ir Jaunava.

Lauva – Ūdensvīrs; Ūdensvīrs – Lauva

Lauvas pēc dabas vēlas spoži spīdēt it visur, arī attiecībās. Lauva to zina, un visi, kas ar viņu satiekas, arī to saprot. Tāpēc, kad Lauva satiek Ūdensvīru, viņš jūtas kā zibens ķerts. Ūdensvīrus piesaista Lauvas spožums. Abiem patīk savstarpējā uzticība un savdabīgums. Abu zīmju pārstāvji cenšas būt oriģināli, un liek viens otram justies lieliski!

Ūdensvīrs mīl savu draugu priekšā lielīties ar mīļoto cilvēku. Ūdensvīri ir ļoti sabiedriski, tomēr viņi var būt pat pārāk sabiedrisks pat Lauvas acīs.

Un tieši šeit rodas problēmas. Ūdensvīri izvairās no ciešām attiecībām, dod priekšroku pavadīt laiku lielās kompānijās, bet Lauvas dod priekšroku mazām un tuvām cilvēku grupām. Šo zodiaka zīmju nesaderības konflikti sāksies šeit. Ūdensvīrs sacīs, ka Lauva ir pārāk egocentrisks un dramatisks, un Lauva domās, ka Ūdensvīrs ir pārāk auksts un pārāk daudz uzmanības velta Strēlniekam vai Aunam. Ūdensvīrs var būt labās attiecības ar Svariem vai Dvīņiem.

Jaunava – Zivis; Zivis – Jaunava

Jaunavas meklē dāsnu, laipnu un maigu vīrieti, tāpēc tad, kad tās satiek Zivis, Jaunavas jutīsies maģiski. Zivis klausās Jaunavu dziļākajās domās un iedrošina tad, kad Jaunavas nav par sevi pārliecinātas. Jaunavām patīk Zivju prāts un spēja viegli atrast valodu ar cilvēkiem. Jaunava ir kārtības cienītājs, tāpēc tīrība un strukturēšana šīs zīmes pārstāvjiem ir cieņā. Zivis ir tieši pretējas. Viņas dzīvo un jūtas labi, kad apkārt ir haoss un zināma nekārtība.

Sākumā Jaunava pat palīdzēs Zivīm lietas organizēt un izkļūt no haosa, bet tai pašā laikā Zivis tikai kļūs neapmierinātas par to, ka partneris vēlas kaut ko mainīt viņu dzīvē. Jaunava lūgs Zivis neizmētāt lietas uz grīdas, bet Zivis Jaunavas mācīs dzīvot konkrētajā brīdī!

Saistītie raksti

Galu galā Jaunava sapratīs, ka kārtība un lietu organizācija tai ir daudz svarīgāka un vērtīgāka nekā partneru domas.

Jaunavai var būt sekmīgas attiecības ar Mežāzi vai Vērsi. Zivīm vajadzētu veidot attiecības ar Skorpionu vai Vēzi.

Avots: “Esotericblog”

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Veiksmei netīk, ja to izmanto egoistiski! Horoskopi 14.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daudzās lietās būs nepieciešama pacietība! Horoskopi no 15. līdz 21. jūlijam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Labi veidosies attiecības ar citiem cilvēkiem! Horoskopi 13.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
“Dodiet zāles, kas “nededzina” acis!”. Liegs receptē rakstīt konkrēta ražotāja zāļu nosaukumu
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Iekšlietu ministra pirmie komentāri par Kuldīgas prokurora auto dedzināšanu
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Trešdien augs jauni lietus mākoņi
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Meiteni iespiež starp automašīnām 1
11 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Latvijas problēma nav prezidenta un viņa kundzes garderobe un inaugurācijas ceremonija! Problēma esam mēs, kad…
1 stunda