Mobilā versija
-1.9°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
20. augusts, 2014
Drukāt

Aktīvisti virs Maskavas augstceltnes paceļ Ukrainas karogu (Video)

Ekrānšāviņš no "YouTube.com"Ekrānšāviņš no "YouTube.com"

Pagaidām vēl nezināmi aktīvisti šorīt Maskavas Koteļņičeskas krastmalas augstceltnes torņa smailē esošo zvaigzni nokrāsojuši Ukrainas karoga krāsās un virs tās pacēluši Ukrainas karogu, informē ziņu aģentūra “Interfax”.

Krievijas mediji ziņo, ka Tagankas policijas nodaļa ir aizturējusi vairākus jauniešus ar kalnā kāpēju aprīkojumu, kuri tiek turēti aizdomās par karoga pacelšanu virs vienas no tā dēvētajām Maskavas “Staļina augstceltnēm”. Visi jaunieši esot Krievijas galvaspilsētas un tās apkaimes iedzīvotāji. Ukrainas karogs virs Maskavas augstceltnes plīvoja aptuveni trīs stundas, līdz tiesībsargi to aizvāca.

Maskavas policijas pārstāvis ziņu aģentūrai “Interfax” stāstīja, ka jaunieši uz 176 metrus augstās celtnes jumta nokļuvuši, izmantojot nama iekšējās kāpnes, bet tālāk līdz torņa smailē esošajai zvaigznei tikuši ar kalnā kāpēju aprīkojumu palīdzību. Pusi no zvaigznes viņi nokrāsoja zilā krāsā. “Acīmredzot zvaigzni bija iecerēts nokrāsot Ukrainas karoga krāsās, taču nezināmie alpīnisti to nepaspēja izdarīt,” stāstīja Maskavas policijas pārstāvis.

Krievijas demokrātiskā opozīcija neatbalsta Kremļa saimnieka Vladimira Putinu agresiju pret Ukrainu un jau kopš marta regulāri rīko protesta akcijas, solidarizējoties ar Ukrainu.

Pievienot komentāru

Jaunais EP prezidents: izmanīgs un patīk luksusa lietasItālijas konservatīvo pārstāvis Antonio Tajāni, kurš otrdienas vakarā tika ievēlēts par Eiropas Parlamenta (EP) jauno prezidentu, ir laipns un izmanīgs politiķis, kurš
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju"Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+