Mobilā versija
+0.9°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
20. augusts, 2014
Drukāt

Aktīvisti virs Maskavas augstceltnes paceļ Ukrainas karogu (Video)

Ekrānšāviņš no "YouTube.com"Ekrānšāviņš no "YouTube.com"

Pagaidām vēl nezināmi aktīvisti šorīt Maskavas Koteļņičeskas krastmalas augstceltnes torņa smailē esošo zvaigzni nokrāsojuši Ukrainas karoga krāsās un virs tās pacēluši Ukrainas karogu, informē ziņu aģentūra “Interfax”.

Krievijas mediji ziņo, ka Tagankas policijas nodaļa ir aizturējusi vairākus jauniešus ar kalnā kāpēju aprīkojumu, kuri tiek turēti aizdomās par karoga pacelšanu virs vienas no tā dēvētajām Maskavas “Staļina augstceltnēm”. Visi jaunieši esot Krievijas galvaspilsētas un tās apkaimes iedzīvotāji. Ukrainas karogs virs Maskavas augstceltnes plīvoja aptuveni trīs stundas, līdz tiesībsargi to aizvāca.

Maskavas policijas pārstāvis ziņu aģentūrai “Interfax” stāstīja, ka jaunieši uz 176 metrus augstās celtnes jumta nokļuvuši, izmantojot nama iekšējās kāpnes, bet tālāk līdz torņa smailē esošajai zvaigznei tikuši ar kalnā kāpēju aprīkojumu palīdzību. Pusi no zvaigznes viņi nokrāsoja zilā krāsā. “Acīmredzot zvaigzni bija iecerēts nokrāsot Ukrainas karoga krāsās, taču nezināmie alpīnisti to nepaspēja izdarīt,” stāstīja Maskavas policijas pārstāvis.

Krievijas demokrātiskā opozīcija neatbalsta Kremļa saimnieka Vladimira Putinu agresiju pret Ukrainu un jau kopš marta regulāri rīko protesta akcijas, solidarizējoties ar Ukrainu.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+