Mobilā versija
+19.2°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
6. janvāris, 2017
Drukāt

No Austras Pumpures atvadīties varēs Sv. Trīsvienības katedrālē

Austra Pumpure

Mainīta atvadīšanās vieta no iemīļotās dziesminieces Austras Pumpures, vēsta “Austras biedrība”.

Atvadīšanās no dziesminieces Austras Pumpures notiks sestdien, 7. janvārī plkst. 13 Liepājas Sv.Trīsvienības katedrālē, nevis Sv.Annas baznīcā, kā ziņots iepriekš.

Sirsnīgus atvadvārdus dziesminiecei veltījušas arī grupas “Atštaukas” dalībnieces, rakstot: “Mēs Austru vienmēr atcerēsimies ar mīļu smaidu, jo viņa mūsu pulciņā ienesa omulību, jautrību un dzīvesprieku. Austras sūtība šai zemē bija dziesma un tai viņa arī atdeva visu savu mūžu. Līdz pēdējam brīdim viņa nepieļāva domu par padošanos nespēkam. Austrai vienmēr vajadzēja būt nevis skaistai, bet kā saka Rucavā – šmukai. Visu savu mūžu viņa tvēra dzīvi pilniem malkiem, kā svētkus.”

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 8821. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+