Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. aprīlis, 2015
Drukāt

No automašīnas atbrīvo tajā ieslēgtu divgadīgu bērnu

berns_auto_stock

Glābēji trešdienas vakarā Jelgavā no automašīnas atbrīvojuši tajā ieslēgtu divgadīgu bērnu, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Nav zināms, cik ilgu laiku mazulis pavadījis ieslēgts automašīnā un kādā veidā viņš nokļuvis šādā situācijā.

Konstatējot, ka bērns ir ieslēgts, sākotnēji viņu atbrīvot, izsitot stiklu mēģinājuši viņa vecāki, taču tas nav izdevies. Tad piesaistīti glābēji, kuri izsituši automašīnas priekšējo sānu stiklu un bērns atbrīvots.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 119 izsaukumiem, no kuriem 86 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 25 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+