×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
5. oktobris, 2013
Drukāt

No degošās sešstāvu dzīvojamā ēkas Rīgas centrā evakuē iedzīvotājus (papildināts)

LETALETA

No degošās sešstāvu ēkas Tērbatas ielā 41/43 piektā stāva evakuēti vairāki iedzīvotāji, aģentūru LETA informēja Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

 

Saskaņā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) un VUGD informāciju, neviens no evakuētajiem nav cietis.

Kā ziņots, šorīt plkst.9.35 Rīgā aizdegusies sešstāvu ēka.

Pēc pašreizējās informācijas, ugunsgrēks izcēlies ēkas bēniņos. Kā norāda VUGD, ēkas sestajā stāvā tika veikts remonts, līdz ar to, iespējams, ugunsgrēks sācies tieši tur.

Patlaban liesmas izplatījušās 500 kvadrātmetru platībā un notikuma vietā strādā 12 ugunsdzēsēju automašīnas, notikuma vieta ir norobežota. Valsts policijas aicina satiksmes dalībniekus izvēlēties citu braukšanas maršrutu, lai apbrauktu negadījuma vietu.

Liesmas no degošās sešstāvu ēkas Tērbatas ielā 41/43 pārmetušās arī uz blakus esošo piecstāvu māju, tomēr ugunsdzēsējiem plkst.13.34 izdevies abus ugunsgrēkus lokalizēt, aģentūru LETA informēja Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Inga Vetere.

“Uguns pārmetās arī uz blakus esošo piecstāvu ēku Ģetrūdes ielā 22, kur dega dzīvoklis 5.stāvā 15 kvadrātmetru platībā, kā arī bēniņu pārsegums 185 kvadrātmetru platībā. Abus ugunsgrēkus izdevās lokalizēt. Kopumā no ēkām evakuēti desmit cilvēki,” sacīja Vetere.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+