Mobilā versija
Brīdinājums +3.1°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
13. septembris, 2015
Drukāt

No Latvijas bankām visvairāk klientu ir “Swedbank”, “SEB bankai” un bankai “Citadele”

Foto-LETAFoto-LETA

"Swedbank" administratīvā ēka "Saules akmens".

No Latvijā strādājošām bankām visvairāk klientu ir “Swedbank”, “SEB bankai” un bankai “Citadele”, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas publicētā informācija.

Jūnija beigās “Swedbank” bija 949 022 klienti, “SEB bankai” – 477 628 klienti, bankai “Citadele” – 272 806 klienti. Ceturtajā vietā ir “DNB banka” ar 168 599 klientiem, tai seko “Nordea” bankas Latvijas filiāles ar 85 002 klientiem.

Kā ziņots, pēc aktīviem lielākās bankas pirmā pusgada beigās bija “Swedbank”, “ABLV Bank” un “Rietumu banka”. Ceturtajā vietā ierindojās “SEB banka”, bet piektajā – “Nordea” bankas Latvijas filiāle.

“Rietumu bankai” pirmā pusgada beigās bija 28 973 klienti, bet “ABLV Bank” jūnija beigās bija 25 803 klienti.

Pirmā pusgada beigās Latvijā strādājošām bankām bija kopumā 2,23 miljoni klientu, tai skaitā 2,03 miljoni privātpersonu un 198 942 juridiskas personas.

Komercbanku asociācijas statistikā tiek reģistrēti aktīvi klienti jeb tādi, kuru kontos sešu mēnešu laikā veikti vismaz divi darījumi, izņemot komisijas maksas ieturēšanu.

Jūnija beigās bija 1,399 miljoni internetbankas lietotāju. Par internetbankas lietotājiem tiek uzskatītas personas, kas sešu mēnešu laikā vismaz sešas reizes veiksmīgi autorizējušās internetbankā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+