Mobilā versija
+1.6°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
13. septembris, 2015
Drukāt

No Latvijas bankām visvairāk klientu ir “Swedbank”, “SEB bankai” un bankai “Citadele”

Foto-LETAFoto-LETA

"Swedbank" administratīvā ēka "Saules akmens".

No Latvijā strādājošām bankām visvairāk klientu ir “Swedbank”, “SEB bankai” un bankai “Citadele”, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas publicētā informācija.

Jūnija beigās “Swedbank” bija 949 022 klienti, “SEB bankai” – 477 628 klienti, bankai “Citadele” – 272 806 klienti. Ceturtajā vietā ir “DNB banka” ar 168 599 klientiem, tai seko “Nordea” bankas Latvijas filiāles ar 85 002 klientiem.

Kā ziņots, pēc aktīviem lielākās bankas pirmā pusgada beigās bija “Swedbank”, “ABLV Bank” un “Rietumu banka”. Ceturtajā vietā ierindojās “SEB banka”, bet piektajā – “Nordea” bankas Latvijas filiāle.

“Rietumu bankai” pirmā pusgada beigās bija 28 973 klienti, bet “ABLV Bank” jūnija beigās bija 25 803 klienti.

Pirmā pusgada beigās Latvijā strādājošām bankām bija kopumā 2,23 miljoni klientu, tai skaitā 2,03 miljoni privātpersonu un 198 942 juridiskas personas.

Komercbanku asociācijas statistikā tiek reģistrēti aktīvi klienti jeb tādi, kuru kontos sešu mēnešu laikā veikti vismaz divi darījumi, izņemot komisijas maksas ieturēšanu.

Jūnija beigās bija 1,399 miljoni internetbankas lietotāju. Par internetbankas lietotājiem tiek uzskatītas personas, kas sešu mēnešu laikā vismaz sešas reizes veiksmīgi autorizējušās internetbankā.

Pievienot komentāru

Inkubators biznesa grūdienam (1)Biznesa idejām līdz 2023. gadam iespēja saņemt dažādu veidu palīdzību uzņēmuma attīstībai
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+