Mobilā versija
+12.2°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
27. novembris, 2014
Drukāt

No mīlas līdz naidam: 13 sulīgas sarakstes bijušo mīļāko starpā

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Šķiršanās no mīļotā cilvēka parasti ir visai nepatīkams process, ļaunākajā gadījumā vai nu sagādājot pamatīgas sirdssāpes un ciešanas, vai arī – labākajā – vainas apziņu un pašpārmetumus par otra cilvēka sāpināšanu.
Tāpat zināms, ka mūsdienu tehnoloģiju laikmetā interneta sarakstes un viedtālruņi ir ļoti nozīmīgs komunikācijas rīks mīlētāju starpā un tieši īsziņu veidā attiecības nereti ne tikai tiek sāktas, bet, diemžēl, arī pārtrauktas.

Tā nu piedāvājam nedaudz ironisku īsziņu apkopojumu, kas novērotas sarakstēs pēc attiecību izbeigšanās, komunicējot bijušajiem mīlniekiem, vai arī kas kalpojušas kā galīgais katalizators saistību pārtraukšanai pašu attiecību dalībnieku neapķērības dēļ.

Iespējams, vari iedvesmoties saziņai ar kādu no saviem uzmācīgajiem bijušajiem partneriem!

 

vina_delfi

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+