Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
26. septembris, 2016
Drukāt

Noklausies Justa dziesmu “Kaut mazliet”

Foto - LetaFoto - Leta

Latvijas pārstāvis Eirovīzijā mūziķis Justs klausītāju vērtējumam nodod jaunu dziesmu – “Kaut mazliet”, kā arī videoklipu, ko veidojis režisors Andžejs Gavrišs. Justs uzskata, ka nelaimīgās mīlestības stāstu Andžejs ir atspoguļojis oriģinālā gaismā. Video ir izmantota speciāli tā vajadzībām radīta “old-school” telefona būdiņa, kas piepildīta ar ūdens. Klipā redzamās fotogrāfijas uzņemtas uz melnbaltas foto filmiņas, kurai beidzies derīguma termiņš – fotogrāfijas tapa video uzņemšanas laikā.

“Kaut mazliet” ir dziesmas “Have It All” versija latviešu valodā. Dziesma angļu valodā tika izdota īsi pēc Eirovīzijas dziesmu konkursa Stokholmā.

“Skatoties uz Prāta Vētras un citu mākslinieku radīto piemēru, vienmēr biju vēlējies izmēģināt kādai no savām dziesmām pārrakstīt tekstu citā valodā,” mūziķis stāsta. Sākumā viņš bija nobijies, ka tas varētu neizdoties, jo bija nepieciešami jauni vārdi un ideja par dziesmu.

Noklausies arī dziesmu angļu valodā.

Pievienot komentāru

Grupa "Tumsa" 25. jubilejā svin dzīviAr koncertu 21. oktobrī Jelgavas Kultūras namā savu 25 gadu jubilejas koncertturneju uzsāks grupa "Tumsa". Koncertos Jelgavā, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē un Rīgā grupas mūziķi sola svinēt dzīvi, izpildot gan "Tumsas" populārākās, gan arī jaunākās dziesmas.
FOTO: Melngalvju namā aizvadīta paraugballe “Elegances ritmos” (14)Sestdien Melngalvju namā risinājās balle “Elegances ritmos”, kurā viss notika pēc augstākajiem Vīnes baļļu standartiem. To organizēja balles deju kursu “Manieres” vadītājs
Draugiem Facebook Twitter Google+