Mobilā versija
+20.2°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
6. jūnijs, 2017
Drukāt

Nopludināti arī 9.klases vēstures eksāmena jautājumi

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Ilustratīvs attēls

Atkal nopludināti skolēnu eksāmenu jautājumi. Šorīt nelikumīgi izplatīti 9. klases vēstures eksāmena jautājumi, vēstīja “LNT Ziņas”.

Vakar vakarā huligāni izplatījuši diezgan ticamu vēstures eksāmenu viltojumu, tomēr šorīt daudzu 9. klases skolēnu mobilajos telefonos īsi pirms eksāmena sākuma tika atsūtītas īstā vēstures eksāmena lapas. To tagad apliecina arī Valsts izglītības satura centrs (VISC), kas arī šorīt īsi pirms eksāmena sākuma no dažādiem informācijas avotiem bija saņēmis šādas ziņas.

Arī par šo gadījumu centrs vērsās policijā, kas šobrīd veic notikumu pārbaudi. Centra pārstāve norādīja šis vēstures eksāmens netiks atcelts, un tas arī neietekmēs vērtējumu, jo skolēniem nav jācieš tādēļ, ka izglītības iestāžu pedagogi, iespējams, rīkojas negodprātīgi.

Šogad tika nopludināti arī latviešu valodas un matemātikas eksāmenu jautājumi vai tēmas, tāpēc VISC strādā pie risku un jauninājumu izvērtēšanas, lai pilnveidotu procesu un eksāmenu norisi nākamgad padarītu drošāku.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (3)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+