Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
12. novembris, 2014
Drukāt

“Nordeka” vadība: streikā pret mazajām algām piedalās vien astoņi šoferi

Foto - LETAFoto - LETA

Piketa dalībnieki dodas uz starppilsētu pasažieru pārvadājumu uzņēmumu AS "Nordeka", lai protestētu pret "Nordekas" šoferu zemo atalgojumu.

Arodbiedrība LABA šodien nolēmusi turpināt streiku uzņēmumā “Nordeka” pret mazajām autobusu vadītāju algām, aģentūrai LETA apliecināja arodbiedrības LABA valdes priekšsēdētājs Raimonds Gailis.

Jau ziņots, ka sestdien, 8.novembrī, sākās šoferu streiks, prasot atalgojuma palielināšanu.

Streikam pieteikti 22 šoferi, bet visi tajā nepiedalījās. “Nordekas” vadība uzskata, ka streiku atbalsta vien astoņi šoferi.

Šodien ir streika piektā diena.

Trīs iepriekšējās streika dienās neviens autobusu reiss netika atcelts, aģentūru LETA informēja Rīgas autoostā. Arī reģionālajās autoostās apliecināja, ka autobusu reisi netika atcelti.

Streiks būs beztermiņa – turpināsies tik ilgi, kamēr vadība izpildīs arodbiedrības prasību paaugstināt minimālās darba algas stundas tarifa likmi vismaz par 25%, aģentūru LETA informēja arodbiedrība LABA.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+