Mobilā versija
Brīdinājums -0.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
12. novembris, 2014
Drukāt

“Nordeka” vadība: streikā pret mazajām algām piedalās vien astoņi šoferi

Foto - LETAFoto - LETA

Piketa dalībnieki dodas uz starppilsētu pasažieru pārvadājumu uzņēmumu AS "Nordeka", lai protestētu pret "Nordekas" šoferu zemo atalgojumu.

Arodbiedrība LABA šodien nolēmusi turpināt streiku uzņēmumā “Nordeka” pret mazajām autobusu vadītāju algām, aģentūrai LETA apliecināja arodbiedrības LABA valdes priekšsēdētājs Raimonds Gailis.

Jau ziņots, ka sestdien, 8.novembrī, sākās šoferu streiks, prasot atalgojuma palielināšanu.

Streikam pieteikti 22 šoferi, bet visi tajā nepiedalījās. “Nordekas” vadība uzskata, ka streiku atbalsta vien astoņi šoferi.

Šodien ir streika piektā diena.

Trīs iepriekšējās streika dienās neviens autobusu reiss netika atcelts, aģentūru LETA informēja Rīgas autoostā. Arī reģionālajās autoostās apliecināja, ka autobusu reisi netika atcelti.

Streiks būs beztermiņa – turpināsies tik ilgi, kamēr vadība izpildīs arodbiedrības prasību paaugstināt minimālās darba algas stundas tarifa likmi vismaz par 25%, aģentūru LETA informēja arodbiedrība LABA.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+