Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
3. augusts, 2016
Drukāt

Noskaidrotas skolas – zvaigznes

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

Ata Kronvalda fonds izveidojis “Zvaigžņu reitingu”, lai parādītu un popularizētu skolas, kas spēj sagatavot starptautiskā līmenī konkurētspējīgus skolēnus.

Tajā ņemts vērā laika posms no 2015. gada 1. jūnija līdz šī gada 1. jūnijam un par starptautisku sacensību tiek uzskatīta tāda, kurā piedalās vismaz trīs valstu pārstāvji. Šogad “Zvaigžņu reitinga” augšgalā ir Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Cēsu Valsts ģimnāzija, Rīgas 89. vidusskola, Madonas Valsts ģimnāzija. Šā reitinga mērķis ir palielināt pedagogu un izglītības darbinieku ieinteresētību darbā ar talantīgiem skolēniem, kuriem ir tieksme patstāvīgi apgūt zināšanas. Ata Kronvalda fonds atzinīgi novērtē šo skolu ieguldīto darbu skolēnu talantu attīstīšanā, kā arī vērš uzmanību, ka būtiska nozīme ir arī talantīgo skolēnu sākumskolām vai pamatskolām un viņu vecākiem. Vairāk par reitingu var atrast vietnē “skolureitings.lv”.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+