Mobilā versija
+23.2°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
3. augusts, 2016
Drukāt

Noskaidrotas skolas – zvaigznes

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

Ata Kronvalda fonds izveidojis “Zvaigžņu reitingu”, lai parādītu un popularizētu skolas, kas spēj sagatavot starptautiskā līmenī konkurētspējīgus skolēnus.

Tajā ņemts vērā laika posms no 2015. gada 1. jūnija līdz šī gada 1. jūnijam un par starptautisku sacensību tiek uzskatīta tāda, kurā piedalās vismaz trīs valstu pārstāvji. Šogad “Zvaigžņu reitinga” augšgalā ir Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Cēsu Valsts ģimnāzija, Rīgas 89. vidusskola, Madonas Valsts ģimnāzija. Šā reitinga mērķis ir palielināt pedagogu un izglītības darbinieku ieinteresētību darbā ar talantīgiem skolēniem, kuriem ir tieksme patstāvīgi apgūt zināšanas. Ata Kronvalda fonds atzinīgi novērtē šo skolu ieguldīto darbu skolēnu talantu attīstīšanā, kā arī vērš uzmanību, ka būtiska nozīme ir arī talantīgo skolēnu sākumskolām vai pamatskolām un viņu vecākiem. Vairāk par reitingu var atrast vietnē “skolureitings.lv”.

Pievienot komentāru

Politologs: Vadīt Ķekavas novada domi viegli nebūs nevienamJaunievēlētā Ķekavas novada dome ir ļoti sadrumstalota un tās vadīšanā vieglas dienas nav sagaidāmas nevienam.
Draugiem Facebook Twitter Google+