Mobilā versija
0.0°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
11. septembris, 2015
Drukāt

Noskaidroti 50 kolektīvu vadītāji – Swedbank “Svētku skolotāju stipendijas” ieguvēji

Publicitātes fotoPublicitātes foto

AS “Swedbank” sadarbībā ar Valsts Izglītības satura centru rīkotajā konkursā “Svētku skolotāja stipendija” piešķirtas pavisam 50 stipendijas, katra 50 eiro apmērā, LA.lv uzzināja portālā dziedundejo.lv

Stipendijām tika saņemti 745 pieteikumi no visas Latvijas. Visvairāk pieteikumu – 224 – tika saņemti no Vidzemes reģiona, visvairāk – 14 – stipendijas ieguva Latgales reģiona skolotāji.

Šī konkursa mērķis ir uzsvērt bērnu un jauniešu tautas mākslas kolektīvu skolotāju lomu kultūras mantojuma un nacionālās identitātes tālāknodošanā nākamajām paaudzēm. Uz Svētku skolotāja stipendiju varēja pretendēt ikviens bērnu un jauniešu tautas mākslas kolektīvu skolotājs, kurš jebkad bijis iesaistīts Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kustībā.

Pievienot komentāru

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejas (1)Sakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+