×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
6. oktobris, 2014
Drukāt

Brašākie ugunsdzēsēji – Jaunpilī, Naukšēnos un Kuldīgā (+FOTO)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 3. oktobrī, Lielupes labajā krastā, pretī Jelgavas pilij, notika Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes un Jelgavas pilsētas domes rīkotās sacensības “Brašais ugunsdzēsējs”, kurās tika noskaidroti meistarīgākie un ātrākie ugunsdzēsības sporta disciplīnā izvēršanās no motorsūkņa, portālam LA.lv pastāstīja VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Viktorija Gribuste.

Kopumā sacensībās piedalījās 35 komandas ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas. Sacensību uzvarētāji tika noskaidroti četrās grupās.

Pirmajā grupā startēja 15 Latvijas un Lietuvas ugunsdzēsības un glābšanas dienestu struktūrvienību komandas, tajā skaitā pirmo reizi arī VUGD vadības komanda. Pirmo vietu šajā grupā izcīnīja Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas komanda, otro – VUGD Valmieras daļas komanda un trešo – VUGD Vidzemes komanda.

Otrajā grupā startēja citu ugunsdzēsības organizāciju komandas un tajā pirmo vietu ieguva Jaunpils brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība, otro vietu – Tērvetes brīvprātīgo ugunsdzēsēju komanda, savukārt trešajā vietā ierindojās Latvijas dzelzceļa Daugavpils ugunsdzēsēju komanda.

Trešajā grupā startēja deviņas sieviešu komandas. Šajā grupā pirmo vietu ieguva Naukšēnu sieviešu komanda, otro vietu – Rūjienas novada Jeru pamatskolas komanda, bet trešo – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta centrālā aparāta komanda.

Jauniešu komandu konkurencē pirmo vietu ieguva Kuldīgas jaunieši, otro – Alsungas, bet trešo – Tērvetes jaunieši.

Sacensību laikā to dalībnieki sacentās ugunsdzēsības sporta disciplīnā izvēršanās no motorsūkņa, kas sevī ietver ugunsdzēsības iemaņu – šļūteņu izvilkšanu, savienošanu, motorsūkņa darbināšanu, ūdens padošanu pa šļūtenēm no atklātas ūdenstilpnes un mērķu piepildīšanu ar ūdeni, izpildi ar laika kontroli, stāsta Gribuste.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+