×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
18. maijs, 2015
Drukāt

Noslēdzies seriāls “Trakie vīrieši”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien noslēdzies godalgotais seriāls “Mad Men” (“Trakie vīrieši”), kurā bija attēlota reklāmas aģentūras darbība 60. gados.

Astoņu gadu laikā tika uzņemtas septiņas seriāla sezonas ar gandrīz simt sērijām.

Svētdien seriāla lielākie fani pulcējās Ņujorkas restorānos un bāros, kur izrādīja pēdējo sēriju.

“Mēs gribējām to kaut kur noskatīties,” sacīja dizainere Dona Karingtone, kura ar vēl vairāk nekā simt citiem cilvēkiem skatījās seriāla noslēguma sēriju Manhetenas restorānā “City Winery”. “Tas ir mans mīļākais televīzijas seriāls. Tas izraisa atkarību. Tajā precīzi ieturēts tā laika stils, un scenāristu darbs ir ļoti labs. Varoņi šķiet ļoti patiesi.”

Savukārt tviterī starp dienas populārākajām mirkļbirkām bija “#MadMenFinale”. Sociālā tīkla lietotāji sēriju raksturoja ar vārdiem “skaista”, “nopietna” un “perfekta”.

“Brīnišķīga stunda televīzijā. Pēdējās piecas minūtes ne tikai iezīmēja seriāla varoņus, bet arī televīzijas saturu nākamos 40 gadus,” uzskata tvitera lietotāja ar segvārdu “Sanriel”.

“Mad Men” sākās 2007. gadā, kad televīzijā dominēja kriminālizmeklēšanu seriāli. Kopš tā laika “Mad Men” veidotājiem un aktieriem piešķirtas 15 “Emmy” balvas un četri “Zelta globusi”.

“Tā bija viena no visu laiku labākajām seriāla noslēguma sērijām. Ļoti gudri izdomāta,” aģentūrai AFP sacīja 42 gadus vecais inženieris Gregs Kolfīlds. “”Mad Men” nav seriāls par reklāmas industriju. Tas ir tikai fons. Patiesībā tas ir stāsts par cilvēkiem un laiku, kurā viņi dzīvoja. Tas bija haoss. 60. gadi bija ļoti dramatisks laiks – pasūtījuma slepkavības, Vjetnama, sociālie nemieri.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+