×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
18. oktobris, 2013
Drukāt

Notiks Rīgas grāmatu svētki

Foto - LetaFoto - Leta

Tradicionālie Rīgas Grāmatu svētki Rīgas Kongresu namā.

No šodienas līdz 20. oktobrim Rīgas Kongresu namā norisināsies tradicionālie Rīgas grāmatu svētki, kuru laikā notiks grāmatu prezentācijas, diskusijas un tikšanās ar autoriem, aģentūru LETA informēja SIA “Jāņa Rozes apgāds” mārketinga un reklāmas speciāliste Daiga Bitēna.

Tāpat svētku programmā paredzēti pasākumi bērniem, būs iespēja mainīties ar grāmatām un piedalīties loterijā, kā arī iegādāties dažādu Latvijas izdevniecību grāmatas par izdevīgākām cenām. Grāmatu svētki Rīgā norisināsies jau 14.reizi.

Grāmatu svētki tiks atklāti šodien plkst.12.30, bet pēcāk paredzēta apaļā galda diskusija “Grāmatniecība mediju telpā. Vēlamais un realitāte”.

Rīt, 19 .oktobrī, Kongresu namā notiks vairākas sarunas ar autoriem un grāmatu prezentācijas – Deniss Hanovs iepazīstinās ar grāmatu “Eiropas aristokrātijas kultūra 17.-19. gadsimtā”, radio žurnālists un sporta virtuves pārzinātājs Gunārs Jākobsons sarunāsies ar sporta žurnālistu, futbola tiesnesi, grāmatas “Kompensācijas laiks” autoru Miķeli Rubeni, notiks Jura Zvirgzdiņa grāmatas “Taro, Tama un Kicune. Stāsts par viduslaiku Japānu” atvēršana, Lato Lapsas grāmatas “Trīspadsmit Amerikas” prezentācija, Dzintara Tilaka grāmatas “Laika atkārtojums” prezentācija, latviešu tautas dziesmu akadēmiskā izdevuma 10.sējuma “Precību dziesmas” atvēršana, Agra Redoviča veidotās grāmatas “Mariss Vētra. Atbalsis. Raksti un vēstules” prezentācija un tikšanās ar Ēriku Hānbergu.

Ģimenes ar bērniem varēs doties uz tikšanos ar grāmatas “AM. Saimes mūzika un kopbūšanas” autoru Kasparu Vecvagaru un klausīties mūzikas albumā ietvertās dziesmas, kuras atskaņos mūziķi Ilze Grunte, Gundars Grasbergs, Dace Vītola, Arnolds Kārklis, Uģis Vītiņš, Mārtiņš Linde un Andris Grunte.

Toties svētdien, 20. oktobrī, Grāmatu svētku apmeklētājus gaidīs atskats uz konkursa “Zelta ābele” 20 gadiem, Mārtiņa Dāboliņa grāmatas “Ceļojumi mežā, mākslā, politikā” prezentācija, bet izdevniecība “Divpadsmit” aicinās iepazīties ar Viļa Lāča romānu “Ceļojums uz Norieta pilsētu”. Šajā dienā notiks arī vairāki pasākumi bērniem – Henrikas Andersones grāmatas “Emma Glorija un sarkanā Ilgu grāmata” prezentācija, Maijas Bajarunienes “Ābeces” prezentācija un “Bikibuku” dzimšanas dienas darbnīca.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+