Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
24. marts, 2015
Drukāt

Novērš mēģinājumu ievest Latvijā 600 000 cigarešu

Foto: VIDFoto: VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas un Baltkrievijas robežas, novērsusi mēģinājumu nelegāli pārvietot 600 000 cigaretes ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām, informē VID.

Ceturtdien, 19.martā, Indras muitas kontroles punktā muitas amatpersonas veica no Baltkrievijas Republikas iebraukuša kravas vilciena fizisko kontroli. Atverot vienu no vilciena sastāva vagoniem, tajā konstatēja melnā un caurspīdīgā polietilēnā ietītas kastes ar nedeklarētām precēm – cigaretēm.

Muitas kontroles gaitā tika izņemtas 400 000 cigaretes ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa marku “Premjer” un 200 000 cigaretes ar akcīzes nodokļa marku “NZ Gold”.

Par konstatēto pārkāpumu Muitas policijas pārvaldē ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 190. panta trešās daļas.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+