Mobilā versija
+4.8°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
24. marts, 2015
Drukāt

Novērš mēģinājumu ievest Latvijā 600 000 cigarešu

Foto: VIDFoto: VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas un Baltkrievijas robežas, novērsusi mēģinājumu nelegāli pārvietot 600 000 cigaretes ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām, informē VID.

Ceturtdien, 19.martā, Indras muitas kontroles punktā muitas amatpersonas veica no Baltkrievijas Republikas iebraukuša kravas vilciena fizisko kontroli. Atverot vienu no vilciena sastāva vagoniem, tajā konstatēja melnā un caurspīdīgā polietilēnā ietītas kastes ar nedeklarētām precēm – cigaretēm.

Muitas kontroles gaitā tika izņemtas 400 000 cigaretes ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa marku “Premjer” un 200 000 cigaretes ar akcīzes nodokļa marku “NZ Gold”.

Par konstatēto pārkāpumu Muitas policijas pārvaldē ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 190. panta trešās daļas.

Pievienot komentāru

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (64)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+