×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
21. jūlijs, 2016
Drukāt

Ogres estrādes atklāšana ar dziesmām un putu ballīti

Santa_Zapacka_6

Sestdien, 23. jūlijā, jau no pulksten 14.30 Ogres estrādē norisināsies koncertballe, kurā piedalīsies dažādi Latvijā pazīstami mākslinieki. Šajā dienā Ogres estrādē uz vienas skatuves uzstāsies 16 grupas un izpildītāji – “Ginc un es”, Viktors Lapčenoks, “Galaktika”, “Tranzīts”, “Otra puse”, Ivo Fomins, “Linga”, Santa Zapacka, Normunds Rutulis, “Rihards un 4 Bērzi”.

Organizatori, plānojot šīs vasaras Ogres estrādes grandiozo atvēršanas pasākumu, rūpīgi izvēlējās māksliniekus. “Šī vasara Latvijā ir piesātināta ar festivāliem un koncertiem, tāpēc pārdomāti izvēlējāmies datumu, jo šajā dienā nav neviena cita festivāla. Rūpīgi izvēlējāmies māksliniekus, lai būtu interesanti visām vecuma grupām. Pasākumā spēlēs divas top šlāgergrupas – “Galaktika” un “Ginc un es”. Grupa “Tranzīts” ir klasika, un viņiem pēdējos gados nav daudz koncertu. Klausītāji vēlas viņus dzirdēt. No poproka grupām būs “Otra puse”, “Linga” un Ivo Fomins,” tā par mākslinieku izvēli teic pasākuma organizators Nils Ketners. Viņam ir īpašs stāsts par šā brīža vienu no populārākajām šlāgermāksliniecēm Santu Zapacku. “Priecājamies, ka Santu paspējām uzrunāt, vēl pirms viņa pieņēma lēmumu aiziet no skatuves. Šis koncerts būs Santas mūzikas cienītājiem viens no pēdējiem. Parasti Santa uzstājas koncerta sākumā, bet šajā reizē viņa būs koncerta vakara daļā,” atklāj Nils. Grupas “Ginc un es” līderis Gints Ločmelis par uzstāšanos Ogrē smaidot nosaka: “Pasākumu savā koncertgrafikā iekļāvām pēdējā brīdī, jo to spējam apvienot ar vēl vienu lielu pasākumu – Rēzeknes novada svētkiem, kur būsim vēlu vakarā. Ogrē uzstāsimies pirmo reizi. Prieks būs satikt mūsu mūzikas cienītājus arī šajā pilsētā. Noteikti izpildīsim klausītāju vidū mīlētās dziesmas “Es Tevi mīlu”, par upēm – Pededzi un Gauju. Jautrībai noteikti būs arī kāda dziesma no mūsu baļļu repertuāra.”

Dzirdot nosaukumu “Lecam pa vecam”, nāk prātā dziedātājs Normunds Rutulis, kurš duetā ar Anci Krauzi izpildīja Maestro Paula dziesmu “Lecam pa vecam”. Nils smaidot nosaka: “Nosaukumu neesmu aizņēmies no Normunda dziesmas, bet pats Normunds gan būs un, iespējams, dzirdēsim arī šo dziesmu. Patiesībā tas ir vairāk saistīts ar citu mākslinieku – Latvijas estrādes leģendu Viktoru Lapčenoku. Viņam pirms pāris gadiem bija koncerti ar šādu nosaukumu. Mani tas uzrunāja un tas ir atbilstoši tam, ko mēs šajā dienā Ogres estrādē piedāvāsim. Arī Viktors šajā vakarā priecēs klausītājus.”

Šajā reizē rīkotāji ir īpaši padomājuši arī par pasākumu bērniem. Diena sāksies ar putu ballīti bērniem “Karību jūras pirātu dārgumi”. “Līdz koncerta sākumam bērniem būs iespēja izlēkāties piepūšamās atrakcijās, saēstie cukurvati un būs arī ballīte ar foršu mūziku un pasākuma vadītāju, kas izklaidēs viņus visa pasākuma laikā ar konkursiem un aktivitātēm,” atklāj Nils.

Pēc bērnu ballītes visai ģimenei būs iespēja klausīties šā brīža populārākos Latvijas māksliniekus. “Šajā reizē esam īpaši pārdomājuši dienas pasākumu plānu – sāksim ar bērniem, tad klausītājiem būs iespēja dzirdēt šā brīža populārākos šlāgermūzikas un poproka māksliniekus un pirms koncerta otrā daļā dīdžeji vēl uzspēlēs latviešu mūzikas vecos gabalus, kas būs kā iesildīšanās pirms Latvijā lielākās putu ballītes un elektroniskās deju mūzikas pasākuma – “Electric Foam” ar Latvijas populārākajām mūsdienu grupām un dīdžejiem, kuri guvuši plašu atpazīstamību Latvijā un pasaulē,” atklāj Nils.

 

Varbūt noder!!

23.VII. No 14.30 Ogres estrādē

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, “Latvijas Pasta” nodaļās, “Statoil” degvielas uzpildes stacijās.

Cena EUR 3 (bērnu dienas pasākumā); EUR 4 – 80 ( koncertballlē); EUR 6 – 10 (nakts putu ballītē).

Bērniem līdz 5 gadu vecumam un 1. un 2. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību, ieeja bez maksas. Biļete derīga gan bērnu pasākumā, gan nakts jauniešu daļā! VIP sēdvietas maksā 12 eiro, VIP galdiņu rezervācija: četras biļetes + galds + 4 sēdvietas = 60 eiro, sešas biļetes + galds + 6 sēdvietas = 80 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+