Kultūra
Kultūrpolitika

Otrā Liepājas teātra valdes locekle darbu sāks septembrī0

Otrā SIA “Liepājas teātris” valdes locekle Eva Ciekurze darbu sāks 3. septembrī, šodien paziņoja teātra vadītājs Herberts Laukšteins.

Jaunā valdes locekle būs atbildīgā par saimnieciskajiem un finanšu jautājumiem, savukārt pats Laukšteins varēs strādāt ar teātra repertuāra gatavošanu. Teātra vadītājs atzina, ka jaunā kolēģe ir ļoti spējīga, ieguvusi vairākas augstākās izglītības.

“Firmas.lv” dati liecina, ka Liepājas pašvaldībai piederošā teātra apgrozījums pērn bijis 632 904 eiro, bet peļņa – 419 eiro.

Jau vēstīts, ka par otro Liepājas teātra valdes locekli iecelta līdzšinējā Liepājas pašvaldības administrācijas Publisko iepirkumu daļas vadītāja Ciekurze.

Ciekurze no 2006. gada strādājusi pašvaldības administrācijā un no 2010. gada vada Publisko iepirkumu daļu. Jaunā valdes locekle ir ieguvusi sociālo zinātņu bakalaura grādu politoloģijā Rīgas Stradiņa universitātē un humanitāro zinātņu maģistra grādu mākslās Latvijas Kultūras akadēmijā, kā arī jurista palīga kvalifikāciju Biznesa augstskolā “Turība”.

Kopumā konkursā bija pieteikušies deviņi pretendenti, no kuriem seši tika aicināti uz atlases otro kārtu.

LA.lv