×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
2. oktobris, 2014
Drukāt

Pabeigts sarežģītākais un dārgākais ceļš – no Ludzas līdz Nirzai (1)

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Ir pabeigts lielākais un viens no sarežģītākajiem šā gada ceļu būves objektiem – autoceļa posms no Ludzas līdz Nirzai, kas ir daļa no šosejas Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža (Terehova).

Divu gadu laikā, no 2013. līdz 2014. gadam, tur ir veikta jauna ceļa izbūve un esošo posmu rekonstrukcija kopumā 18 kilometru garumā, kopējās projekta izmaksas ir 20,3 miljoni eiro. “Šis ir lielākais šā gada objekts ceļu būvē un vienlaicīgi viens no galvenajiem Latvijas tranzīta ceļiem, kas ir svarīgs ne vien Latgales novadam, bet arī visai valstij kopumā,” atzīmēja satiksmes ministrs Anrijs Matīss (attēlā centrā). Darbus posmā Ludza–Nirza veica SIA “Strabag”, to kopējās izmaksas ir 20,3 miljoni eiro. No būvniecības viedokļa šis ir bijis sarežģīts un laikietilpīgs darbs, jo autoceļa posmā ir purvi, kur kūdras slāņa biezums svārstās no 2 līdz 9 metriem, vietām sasniedzot pat 13 metrus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Ir rekonstruēts un pārbūvēts ceļš Jēkabpils- Rēzekne- Ludza- Terehova- Maskava- Pekina! Izrādās, ka faktiski tikai milzīgā ceļa viens niecīgs 18 km posmiņš! Ja tik ražīgi turpināsim, tad ap 2030. gadu tiešām būsim atjaunojuši visu ceļu no Jēkabpils līdz Terehovai.

Draugiem Facebook Twitter Google+