Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
2. oktobris, 2014
Drukāt

Pabeigts sarežģītākais un dārgākais ceļš – no Ludzas līdz Nirzai (1)

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Ir pabeigts lielākais un viens no sarežģītākajiem šā gada ceļu būves objektiem – autoceļa posms no Ludzas līdz Nirzai, kas ir daļa no šosejas Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža (Terehova).

Divu gadu laikā, no 2013. līdz 2014. gadam, tur ir veikta jauna ceļa izbūve un esošo posmu rekonstrukcija kopumā 18 kilometru garumā, kopējās projekta izmaksas ir 20,3 miljoni eiro. “Šis ir lielākais šā gada objekts ceļu būvē un vienlaicīgi viens no galvenajiem Latvijas tranzīta ceļiem, kas ir svarīgs ne vien Latgales novadam, bet arī visai valstij kopumā,” atzīmēja satiksmes ministrs Anrijs Matīss (attēlā centrā). Darbus posmā Ludza–Nirza veica SIA “Strabag”, to kopējās izmaksas ir 20,3 miljoni eiro. No būvniecības viedokļa šis ir bijis sarežģīts un laikietilpīgs darbs, jo autoceļa posmā ir purvi, kur kūdras slāņa biezums svārstās no 2 līdz 9 metriem, vietām sasniedzot pat 13 metrus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Ir rekonstruēts un pārbūvēts ceļš Jēkabpils- Rēzekne- Ludza- Terehova- Maskava- Pekina! Izrādās, ka faktiski tikai milzīgā ceļa viens niecīgs 18 km posmiņš! Ja tik ražīgi turpināsim, tad ap 2030. gadu tiešām būsim atjaunojuši visu ceļu no Jēkabpils līdz Terehovai.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+