Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pacenties šodien izbaudīt siltumu un mieru! Horoskopi 15.novembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Protams, ka mīlestība ir pirmajā vietā, tomēr atceries, ka tev ir arī citi pienākumi. Iespējams, tieši šodien būs tāda diena, kad tev nāksies atteikties no personīgajām attiecībām, lai izdarītu citus darbus. Centies sadalīt savu laiku līdzvērtīgi.

Vērsis

Esi vienkāršāks, jo pretējā gadījumā problēmas pieaug tad, kad tu par nopietnām problēmām sāc uztvert katru dzīves sīkumu. Pasaudzē sevi un savus nervus, izvairies no satraucošām situācijām. Pacenties, lai šodien tu izbaudītu siltumu un mieru.

Dvīņi

Šodien tev nebūs viegli sadalīt laiku starp mīļoto cilvēku un citām svarīgām dzīves sfērām, kas prasīs tavu laiku un uzmanību.

Vēzis

Tavs uzdevums ir tavās rokās – izdari visu tā, lai pēc tam ar paveikto vari lepoties. Šodien ieklausies savā intuīcijā, it īpaši, kad runa ir par citiem cilvēkiem un viņu nodomiem.

Lauva

Tev ir vajadzīgs kāds, kas tevi iedvesmo lielām lietām. Sliktākajā gadījumā tu šo iedvesmu vari meklēt kādā grāmatu vai filmu varonī, lai gan tas ir maz ticams, ka tu sev pa prātam tur tādu atradīsi.

Jaunava

Apstākļi tavā priekšā var nolikt kādu sarežģītu uzdevumu – tā risināšana no tevis prasīs daudz pacietības, laika un enerģijas. Attiecību frontē gan gaidāma ļoti pozitīva diena.

Svari

Šodien zvaigznes neiesaka tev pievērst uzmanību skauģu viedoklim. Šiem cilvēkiem taču vienkārši skauž! Kāda jēga klausīties viņu melīgajos pārmetumos un bojāt sev noskaņojumu?

Skorpions

Palutini šodien savu ķermeni. Tādējādi tu iegūsi spēkus un labsajūtu, kas uzlabos arī tavu mentālo veselību.

Strēlnieks

Uzticies šodien savam sestajam prātam un tavā dzīvē parādīsies ļoti, ļoti daudz iespēju, kuras tu līdz šim nebiji pat pamanījis!

Mežāzis

Iespējams, tu kādam izrādīsi pakalpojumu vai kāds kaut ko izdarīs, lai palīdzētu tev. Jebkurā gadījumā šī būs laipnību diena, kas dāvās prieku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien zvaigznes tev sola neparastu dienu, kas beigsies ar tikpat neparastām vakara stundām un, iespējams, pat sarežģītu nakti. Pacenties no šīs situācijas gūt kādu mācību.

Zivis

Šodien mīlas lietās tev vajadzētu censties kontrolēt situāciju un ieklausīties savā intuīcijā. Zvaigznes saka, ka attiecības šodien ir jāpārvalda ar prātu, nevis sirdi.

LA.lv