Horoskopi un mistika
Horoskopi

Padomā par savu veselību! Horoskopi 15.februārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Zvaigznes šodien sola gan veiksmi un izdošanos karjeras jautājumos, gan aicina uz atpūtu un rūpēm par savu veselību. Daudziem ļoti piemērota diena tādam skaistam notikumam kā svinīgajam “jā” vārdam pie altāra un bērniņa ieņemšanai. Tiem, kam nav lemts ne satikt savu otro pusīti, ne iepazīties, veiksmīga diena ceļojumiem!

Auns

Tavā priekšā parādīsies liela iespēja karjeras jomā. Tāpat lieliski piemērota diena attiecībām ar mīļoto cilvēku, bet vientuļajiem – romantiskiem piedzīvojumiem.

Vērsis

Šodien viss grozīsies ap un par darbu – iespējams, tu sagaidīsi kādas ziņas, kas būs tev labvēlīgas, iespējams, tev piedāvās piedalīties kādā daudzsološā projektā, kas tev sola pieklājīgus ienākumus. Pat tava privātā dzīve šodien var mainīties, kam būs tiešs sakars ar tavu darbu.

Dvīņi

Vari uzņemties risku, šodien uzdrīkstēšanās tevi nepievils. Iespējami ceļojumi un tikšanās ar interesantiem cilvēkiem. Nav izslēgts, ka tieši šodien tu satiksi savu otro pusīti. Prasme racionāli plānot pietuvinās tevi mērķiem.

Vēzis

Lieliska diena profesionālajā sfērā, kā arī veiksmīgi būs darījumi ar finansēm. Iespējama iepazīšanās, kas pašos pamatos var ļoti mainīt tavu dzīvi. Iespējams, tev nāksies pieņemt atbildīgus lēmumus. Braucieni, tikšanās, iepazīšanās – šodien to visu pavadīs veiksme.

Lauva

Ļoti saspringta diena, kas nesīs gan pozitīvas, gan negatīvas tendences. Sievietēm – Lauvām iespējama iepazīšanās, kas var kļūt par attiecību sākumu. Vīriešiem var gadīties pacīnīties pašiem ar savu ietiepību.

Jaunava

Labvēlīga diena, kas saistīta ar kosmisko enerģiju, kas veicinās veiksmi arī attiecību frontē. Vairums Lauvas šodien jutīsies ļoti labi. Ļoti piemērota diena, lai dotos pie altāra, ieņemtu bērniņu un pavadītu laiku kopā ar mīļoto cilvēku. Dārgi pirkumi var būt veiksmīgi.

Svari

Veiksmīga diena karjerai, darījumu attiecībām, vari doties pie priekšniecības runāt par sasāpējušiem jautājumiem. Ja tu labi būsi pārdomājis savu rīcību – tevi gaida veiksme itin visā.

Skorpions

Diena, kad piedot un lūgt piedošanu. Iespējams, daudzi Skorpioni šodien sajutīs enerģijas pieplūdumu. Jācenšas risināt problēmas, jo šodien to izdarot pareizi tevi gaida veiksme. Zvaigznes šodien ir tik labvēlīgas pret tevi, ka viss iecerētais tev izdosies teju ar pirmo reizi.

Strēlnieks

Šodien vari gaidīt patīkamus pārsteigumus un pat dāvanas. Piemērots laiks tam, lai mainītu kaut ko savā privātajā dzīvē. Šodien eksistē tikai viens risks – tava veselība. Centies izvairīties no alkohola lietošanas un nenosalt.

Mežāzis

Labvēlīga diena, lai tiktos ar darba partneriem un priekšniecību. Tu šodien spēsi izpaust savu radošo potenciālu maksimāli. Tava autoritāte nostiprināsies.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Vari uzsākt jaunas lietas – gan darba, gan privātajā jomā. Jebkura lieta, ko tu šodien uzsāksi, pat visriskantākā, nākotnē izrādīsies veiksmīga. Naktī redzētos sapņus tulko “pretēji” to nozīmei!

Zivis

Labvēlīga diena visa veida attiecībām. Tu spēsi pārvarēt visas grūtības un pārbaudījumus, lai sasniegtu savus mērķus. Taču zvaigznes iesaka pievērst uzmanību savai veselībai – augsts risks saslimt un gūt traumas. Tev nepieciešama atpūta jau pavisam drīz!

LA.lv