Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
21. februāris, 2015
Drukāt

Pagājušā diennaktī vairāki cilvēki pamatīgi apsaldējušies

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijā pagājušajā diennaktī vairāki cilvēki pamatīgi apsaldējušies un nogādāti ārstniecības iestādēs, kur viņiem konstatēta ķermeņa atdzišana, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Latgalē slimnīcā nogādāta 89 gadus veca sieviete, kura nezināmu laiku nekurinātā mājā bija nogulējusi uz grīdas. Slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu nogādāts arī 54 vecs vīrietis, kurš naktī gulējis uz ielas.

Rīgā mediķi snieguši palīdzību 65 gadus vecai sievietei, kura atrasta uz ielas neatbilstoši ģērbusies laika apstākļiem. Sievietei konstatēta ne tikai ķermeņa atdzišana, bet arī apziņas traucējumi. Tāpat slimnīcā Rīgā ar ķermeņa atdzišanu no ielas nogādāts 50 vecs vīrietis.

Pagājušā diennaktī slimnīcā nogādāta arī 60 gadus veca sieviete, kura Vidzemē slēpojot kritusi un guvusi rokas traumu. Savukārt no Vidzemes slimnīcā Rīgā nogādāts desmit gadus vecs puika ar acs savainojumu, kuram bija iemests ar ledus gabalu pa aci.

Vairāki cilvēki guvuši traumas, paslīdot uz ielas.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1236 izsaukumiem, no tiem 199 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+