Foto – Juris Kalniņš

Paldies arī Miķelim 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti iekļuva “Latvijas dzelzceļa” kausa izcīņas turnīra finālā, pateicoties Jaroslavļas “Lokomotiv” uzvarai A grupas pēdējā mačā pret Kazaņas “Ak Bars” ar 4:1. Tautiešiem izpalīdzēja arī Miķelis Rēdlihs (attēlā), iedodams piespēli Antonam Butam, kurš iemeta pēdējos vārtus.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

Rīdzinieki izcīnīja pirmo vietu A grupā un vakar vēlu finālā krustoja nūjas ar B grupas spēcīgāko komandu Sanktpēterburgas “SKA”. Otro vietu šajā grupā pēc uzvaras mačā pret Minskas “Dinamo” ar 4:2 ieņēma Prāgas “Lev” un par trešo vietu turnīrā spēkojās ar “Lokomotiv”. Piekto vietu vakar izcīnīja minskieši – 2:1 pret “Ak Bars”.

Līdzīgā turnīrā Magņitogorskā (Krievija) Čeļabinskas “Traktor” zaudēja mājinieku komandai “Metallurg” (1:5), Lauris Dārziņš iedeva piespēli vienīgo vārtu gūšanai un pēc mača iemeta bullīti. Pirmo vietu izcīnīja “Metallurg”, tālāk Astanas “Baris”, “Traktor” un Hantimansijskas “Jugra” ar Gunti Galviņu.