Horoskopi un mistika

Panākumu numeroloģija: aprēķini savu veiksmes skaitli0

Foto – Shutterstock

Katram cilvēkam ir savs veiksmes skaitlis, ko numeroloģija traktē ļoti īpašā veidā, turklāt Tu ļoti vienkāršā veidā vari to arī aprēķināt un uzzināt, ko tad tas īsti par Tevi liecina!

Aprēķināt šo skaitli patiešām nav grūti – tam Tev būs vajadzīgas tikai pāris minūtes. Aprēķinam Tev būs nepieciešami dzimšanas dati un Tava vārda pirmais burts – piemēram, vārda pirmais burts būs S, bet dzimšanas datums 01.05.1991.

Lai uzzinātu savu veiksmes skaitli, Tev ir jāsaskaita dzimšanas dienas pēdējais cipars ar dzimšanas mēneša pēdējo ciparu, kas šajā gadījumā būs 1+5 = 6.

Ja dzimšanas gads ir pāra (beidzas ar 2, 4, 6, 8, 0), tad likteņa skaitlim pieskaitām 1, ja nepāra – atņemam 1. Šajā gadījumā sanāk atņemt, respektīvi, 6-1 =5.

Ja Tava vārda pirmais burts ir līdzskanis, Tev pie iepriekš iegūtā skaitļa jāpieskaita 2, ja patskanis – atstājam visu, kā ir. Šajā gadījumā sanāk 5+2 =7, respektīvi, mūsu veiksmes skaitlis ir 7.

Atceries to, ka, ja Tev beigās sanāca cipars 10 vai 0, tad Tavs veiksmes skaitlis ir 1, jo 0 numeroloģijā nozīmē nebūtību un tukšumu!

1
Tev nav bail no grūtībām un šķēršļiem, Tu esi drosmīgs un bezbailīgs. Izvairies no stresa un nepieļaujiet agresiju no savas puses!

2
Tu esi patiess un laipns, taču neizmanto šīs savas iezīmes ļaunprātīgi – izrādi stingrību, kad tas nepieciešams! Tava stihija – grūtu un sarežģītu uzdevumu risināšana, kas prasa lielu izturību!

3
Tu esi optimists, kuram ir ļoti laba iztēle, tāpēc labākais Tev iespējamais ceļš – māksla! Izvairies no egoisma izrādīšanas – gan personīgi, gan arī attiecībās!

4
Tevi raksturo lēnprātība un praktiskums. Izvairies no sīkumainības un alkatības!

5
Tev veiksmi atnesīs miers un pārdomāta pieeja lietām. Tu esi novators un pētnieks, Tavs ceļš – jaunās tehnoloģijas! Galvenais – tad, kad izrādi iniciatīvu, pārdomā visus sīkumus, pretējā gadījumā – Tavas idejas būs tikai tukša skaņa!

6
Tev noteikti nav vērts tiekties uz cilvēku kontrolēšanu, jo tas, visticamāk, nav Tavs ceļš. Numerologi Tev iesaka daudz lielāku uzmanību pievērst mājām un ģimenei vai arī atrast sevi brīvprātīgajā darbā!

7
Tu esi novērotājs, kuram veiksmi un panākumus atnesīs komunikācija ar dažādiem cilvēkiem vai arī kāds radošs hobijs. Nešaubies par sevi un turpini meklēt savu īsto ceļu!

8
Tavs spēks slēpjas harmonijā. Tu esi garā spēcīgs, mērķtiecīgs un strādīgs, taču mērķu sasniegšanā Tev var traucēt Tava iedomība. Neaizmirsti arī par citiem, lai nesvinētu savas uzvaras vienatnē!

9

Saistītie raksti

Tavs spēks ir palīdzēt citiem, taču Tev tas jādara ar mēru, jo tikai tādā gadījumā veiksme būs ar Tevi. Pacenties atrast zelta vidusceļu – sniedzot un saņemot arī kaut ko pretī!

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gandrīz visas nejaušības šonedēļ izrādīsies veiksmīgas! Horoskopi no 9. līdz 15.decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Tava mēle šodien var kļūt gan par tavu draugu, gan ienaidnieku! Horoskopi 7.decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Jo vairāk Vecgada naktī priecāsieties, jo laimīgāks būs Jaunais gads! Ezotēriskais horoskops decembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Pašvaldību “nulltais” līmenis – spriedzes mazināšanai
25 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Valsts pārņems Rīgas un Ventspils ostas
6 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Lidosta “Rīga” izstāsies no Latvijas Tranzīta biznesa asociācijas
14 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Lembergs atkāpies no Ventspils brīvostas pārvaldes valdes
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Gaidāma aukstākā nakts šonedēļ. Prognoze trešdienai
54 minūtes